Anna Lewandowska w szczerym wyznaniu. „Z dziewczyny z małego miasta wyrosłam na kobietę, która wie, czego chce”

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami z szerszym gronem odbiorców. Tym razem postanowiła opowiedzieć o tym, od czego zaczęła się jej zmiana i jak to się stało, że jest teraz tak pewną siebie kobietą. „Z dziewczyny z małego miasta wyrosłam na kobietę, która wie, czego chce”. 

Anna Lewandowska na swoim blogu często publikuje wpisy, które są motywacją dla innych. Ostatnio przy okazji jednej z publikacji zdecydowała się na szczere wyznanie, jakiego jeszcze dotąd nie było. Podzieliła się swoją refleksją odnośnie do tego, w jakim miejscu dziś się znajduje, a gdzie była jeszcze kilka lat temu. Jej słowa z pewnością są budujące dla sporej grupy czytelników.

Swój wpis zaczęła od tego, że wiele z nas chętnie opowiada o swoich marzeniach, celach i planach, jednak zawsze na naszej drodze pojawia się coś, co uniemożliwia nam ich spełnienie. Dodała, że bardzo często wynika to z braku wiary w siebie, braku odpowiedniego nastawienia, ale również kompleksów, które niestety każdy z nas ma.

Anna Lewandowska szczerze jak nigdy dotąd

Gwiazda podkreśliła, że sama doskonale wie o tym, jak trudno jest nam docenić samych siebie. Często koncentrujemy się głównie na tym, co podoba nam się u innych, a czego sami nie mamy. Wyznała, że ona sama będąc nastolatką, mieszkała w niewielkim mieście, jakim jest Podkowa Leśna i często była roztargniona.

Trenerka opowiada o tym, że borykała się z takimi samymi wątpliwościami i kompleksami, jak każda młoda dziewczyna. Podkreśla jednak, że z czasem nabrała dużo większej pewności siebie. Anna Lewandowska nagle uświadomiła sobie, że z dziewczyny z małego miasta wyrosła na kobietę, która wie, czego chce. Dodała również, że lubi i docenia to, jaka jest.

Wyznaje, że bardzo pomógł jej w tym sport, oraz rozmowy i wzajemne motywowanie się z innymi kobietami. Swoją zmianę postanowiła zacząć od wypisania swoich mocnych stron na liście i przeczytania ich na głos.

„W chwilach zwątpienia, powracających wątpliwości, wracam do moich zapisków. One przypominają mi o tym, że naprawdę mam za co lubić siebie! Warto spróbować, sprawdźcie, czy i u Was zadziała” – zachęca Anna Lewandowska.

ZOBACZ TAKŻE:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x