Daniel Martyniuk nie zapłaci na swoją córkę ani grosza. To wszystko przez nowe zajęcie jakiego się podjął

Daniel Martyniuk

Większość osób już straciła nadzieję na poprawę zachowania młodego Martyniuka. Okazuje się, że nawet po rozwodzie Daniel Martyniuk nie ma zamiaru wydorośleć i zacząć dbać o swoje dziecko. Zamiast iść do normalnej pracy by płacić na dziecko alimenty mężczyzna woli spełniać się w czymś innym.

Syn króla disco-polo nie przestaje zaskakiwać. Od kilku miesięcy w sieci aż wrze na jego temat ze względu na jego liczne wybryki. Daniel Martyniuk nawet po rozwodzie nie zamierza się ustatkować. Mężczyzna zamiast podjąć się pracy i ułożyć swoje życie zdecydował się podjąć dość nietypowego jak na swój wiek zajęcia. Teraz możemy być pewni, że jego rozwód z Eweliną był tylko kwestią czasu.

Daniel Martyniuk stracił żonę i córkę

21 września 2020 roku sąd orzekł o rozwodzie z winy Daniela. Zasądził również alimenty na córkę oraz byłą żonę, których łączna kwota przekracza 4 tysiące złotych. Najwięcej emocji wzbudził jednak nie sam rozwód czy kwota alimentów, ale słowa jakie usłyszeli fotoreporterzy pod sąd. Właśnie tam Danuta Martyniuk oczekiwała wyników rozprawy swojego syna i Eweliny Golczyńskiej.

Daniel Martyniuk od zawsze czuł wsparcie swojej matki, a więc nic dziwnego, że i tym razem kobieta razem z nim wybrała się na rozprawę. Tuż pod sądem została zapytana o szczegóły rodzinne Daniela i Eweliny na co chętnie odpowiadała. Zdaniem kobiety ten związek od początku był przesądzony, a decyzja o ślubie została podjęta zbyt szybko. Kobieta bardzo krytycznie wyrażała się o swojej byłej synowej zrzucając winę za rozpad związku na nią. Po zachowaniu kobiety można było zauważyć, że jest bardzo zdenerwowana całą sytuacją i ciężko ją znosi.

Syn Zenka Martyniuka nie będzie płacił alimentów?

Ciężko jest poprzeć zdanie Danuty Martyniuk i zrzucić winę na Ewelinę patrząc na zachowanie jakie pokazuje nam Daniel Martyniuk. W końcu już od początku roku było o nim bardzo głośno. Najpierw pobyt w areszcie za prowadzenie auta bez prawa jazdy oraz opuszczenie kwarantanny. Niedługo po tym kłótnia przed restauracją, gdzie dostał gazem pieprzowym po oczach. W pewnym momencie wydawało się, że Daniel zrozumiał jak źle postępuje i podczas nagrywania swojego Hot16Challenge przeprosił żonę za swoje zachowanie i obiecał poprawę. Jednak jak się okazało były to tylko puste słowa.

Na profilu Daniela systematycznie pojawiają się nagrania podczas których podchmielony mężczyzna posądza różne osoby oraz firmy o procedery, które nie miały nigdy miejsca, często używając bardzo niecenzuralnych słów. Jeden z hoteli ogłosił, że sprawa zostanie zgłoszona do sądu, jednak nie wiadomo czy tak się stało.

Daniel Martyniuk nawet po rozwodzie nie potrafił zachować się z klasą i na Instagramie opublikował zdjęcie na którym wyśmiewa się z wyglądu swojej byłej żony, a także oskarża ją o wyłudzenie pieniędzy. Warto tu wspomnieć, że sam młody Martyniuk prawdopodobnie nie skalał swoich rąk pracą, a przynajmniej oficjalnie nic na ten temat nie wiadomo. Jednak na jego profilu pojawiło się zdjęcie ukazujące czym zajmuje się mężczyzna w wolnym czasie.

Daniel Martyniuk
źródło: Instagram

Okazuje się, że Daniel Martyniuk zamiast poszukać pracy i samodzielnie móc opłacać alimenty na swoje dziecko woli… grać w gry komputerowe. Mężczyzna w mediach społecznościowych opublikował zdjęcie na którym widać jego laptopa oraz włączoną grę Baldur’s Gate. W związku z tym możemy być pewni, że Daniel nie będzie opłacał samodzielnie alimentów na córkę. Jednak dziecko z pewnością będzie zabezpieczone, a pieniądze będą przelewać jego rodzice.