Joanna Opozda pokazała seksowne zdjęcie z wakacji. Aż trudno uwierzyć, że Antek Królikowski pozwolił, żeby to pojawiło się w sieci

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda nie pierwszy raz pokazała w sieci tak odważne zdjęcie. Jej opalone, mokre ciało zwróciło uwagę wielu mężczyzn, którzy chętnie komentują fotografię. Co na to partner aktorki – Antek Królikowski?

Antek Królikowski do tej pory nie miał szczęścia w miłości. Aktor spotykał się między innymi z Joanną Jarmołowicz, Laurą Breszką, Katarzyną Sawczuk, Julią Wieniawą czy Katarzyną Dąbrowską. Jednak żaden z tych związków nie przetrwał próby czasu. Od kilku miesięcy u jego boku możemy zobaczyć nową partnerkę, którą stała się Joanna Opozda. Kobieta jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale również świetnie odnajduje się w modelingu. Nic dziwnego, że bez trudu rozbiera się przed kamerą i seksownie eksponuje swoje ciało. Jednak zdjęcie, które w ostatnim czasie pojawiło się w sieci to prawdziwa bomba.

Joanna Opozda i Antek Królikowski – prawdziwa miłość?

Wiele osób krytykuje Antka za jego podejście do związków. Jak wiadomo miał ich rzeczywiście sporo i ciężko jest mu zarzucić stałość w uczuciach. Jednak tym razem wydaje się być zupełnie inaczej. Joasia jest osobą dość konsekwentną, lubiącą stawiać na swoim. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to ona w tym związku nosi spodnie. Być może Antek Królikowski właśnie kogoś takiego potrzebował u swego boku, ponieważ jak widać póki co wiedzie im się świetnie.

Drugim aspektem, który wydaje się dość ważny w ich relacji jest fakt, że para zna się już od kilkunastu lat. Joanna Opozda wystąpiła w filmie, którego scenariusz napisał właśnie Antek. Para przyjaźniła się i byli dość blisko, jednak przez dłuższy czas ich drogi się nie zeszły. Dziś swój związek budują na wzajemnym zaufaniu i przyjaźni.

Seksowne zdjęcie aktorki rozpala do czerwoności

Joasia oprócz tego, że jest utalentowaną aktorką świetnie radzi sobie w modelingu. Fotografowie docenili jej urodę oraz fotogeniczność, dzięki czemu zdjęcia wielokrotnie pojawiały się we włoskim wydaniu magazynu „Vogue”. Jednak nie tylko za granicą ludzie uważają, że Joanna Opozda jest piękna. Tysiące Polaków podziwia jej kształty i piękną twarz na Instagramie, gdzie aktorka systematycznie raczy swoich fanów nowymi zdjęciami.

Patrząc na większość zdjęć Joasi można odnieść wrażenie, że jest ona bardzo delikatną i skromną osobą. Jednak widząc zdjęcia takie jak to opublikowane wczoraj pogląd na kobietę całkowicie się zmienia. Widać, że Antek Królikowski tym razem stworzył związek z kobietą, która doskonale zna swoją wartość i potrafi pokazać pazur.

https://www.instagram.com/p/CFhsy5OBqhy/

Joanna Opozda umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoich wakacji. Kobieta z nostalgią wspomina cudowne chwile, jednocześnie pokazując swoje opalone ciało. Krople wody spływające po jej smukłych nogach sprawiają, że cała fotografia wygląda jeszcze bardziej seksownie. Takie ciało chciałaby mieć niejedna kobieta.

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x