Julia Wieniawa zadebiutowała w teatrze. Fani wykorzystali to, aby znów przypomnieć o Joannie Opoździe

Julia Wieniawa zadebiutowała na deskach teatru w spektaklu „Dom Lalki”. Wsparcie okazali jej przyjaciele celebryci, którzy byli z nią w tym szczególnym dniu. Gratulowali jej także fani, którzy nie odpuścili jednak okazji do tego, aby wspomnieć o Joannie Opoździe. 

Kariera Julii Wieniawy zdecydowanie nabrała w ostatnim czasie niesamowitego tempa. Młoda aktorka doskonale radzi sobie w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie jej tanecznym partnerem jest Stefano Terrazzino, kilka dni temu ogłosiła premierę marki swoich autorskich kosmetyków, a teraz zadebiutowała również na deskach teatru.

21-latka zrobiła tam prawdziwą furorę. Widać było, że również ona sama bardzo przeżywa swoją pierwszą, teatralną premierę. Już od wielu dni zamieszczała na instastory zapowiedzi oraz dzieliła się ze swoimi fanami różnego rodzaju wątpliwościami. Julia Wieniawa wielokrotnie podkreślała, że jest zestresowana i przemęczona. Podwójne próby – te do „Tańca z gwiazdami” oraz te do „Dom lalki” na pewno kosztowały ją dużo wysiłku.

Na publiczności zasiadło wielu jej znajomych. Między innymi wspomniany już Stefano Terrazzino oraz mama Marta Wieniawa, która jednocześnie jest menadżerką córki. Po premierze Julia pojawiła się także na ściance, gdzie prezentowała się w zwiewnej i bardzo dziewczęcej sukience.

Julia Wieniawa po raz pierwszy na deskach teatru

Julia Wieniawa niewątpliwie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Gra w wielu kinowych produkcjach, a także popularnych serialach. Nic więc dziwnego, że w finalnie otrzymała również propozycję zagrania w teatrze.

View this post on Instagram

DZIĘKUJEMY! 🎭❤️

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa) on

„Wraz z @jan_wieczorkowski_official serdecznie zapraszamy na dramat „Dom Lalki. Część 2” do Teatru Komedia! 🎭 Dziś pierwszy spektakl, a jutro oficjalna premiera! Trzymajcie kciuki za mój debiut!”- napisała na swoim instagramowym koncie, mobilizując tym samym swoich fanów do wspierania jej w nowych projektach zawodowych.

Fani gratulowali Julii, ale oczywiście nie obyło się bez komentarzy, które nawiązywały do jej niedawnej sprzeczki z Joanną Opozdą. Nowa partnerka Antka Królikowskiego zarzuciła Julii, że nie ukończyła żadnej szkoły aktorskiej, a więc nie posiada stosownego wykształcenia i niewiele wie o pracy aktora. „Julka! Ale że tak bez dyplomu? 😱😂 Szok, co? 🤗” Napisała jedna z obserwatorek.

ZOBACZ TAKŻE:

Monika Szczepańska
Dziennikarka Otopress.pl - tworzy treści głównie do działów: show-biznes i lifestyle.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x