Karolina Pisarek podzieliła się cudowną wiadomością. Za niecały rok będzie popychać dziecięcy wózek

Karolina Pisarek, Jakob Kosel

Karolina Pisarek jest osobą bardzo pozytywną i energiczną. Kobieta nigdy nie kryła tego, że jej marzeniem jest stworzenie kochającej rodziny. Póki co modelka nie ma stałego partnera, jednak nie ukrywa, że myśl o zajmowaniu się dzieckiem zajmuje jej myśli.

Piękna modelka znana ze zwycięstwa w „Ameryka Express” oraz finalistka „Top Model” aktualnie poświęca się karierze. Jednak mimo tego, że od kilku lat żyje w biegu i poświęca się karierze marzy o tym by odnaleźć swoją drugą połówkę. W ostatnim czasie wspominała swoją wyjątkową podróż do Paryża, gdzie poznała wyjątkowego mężczyznę, jednak z tego co oficjalnie wiadomo kobieta nie zrobiła nic w celu rozwoju tej znajomości.

Karolina Pisarek i jej związki

Kobieta w ostatnim czasie ma bardzo dużo na głowie. Nieustanny rozwój zawodowy i podejmowanie się kolejnych wyzwań spowodowało, że nie udało jej się stworzyć stałego związku. Pod koniec grudnia ubiegłego roku rozstała się bowiem ze swoim partnerem z którym była przeszło dwa lata. Był to znany filipiński celebryta Daniel Kenji Matsunga.

Jednak po około trzech miesiącach Karolina Pisarek znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. Tym razem zakochała się w kierowcy wyścigowym z Brazylii Jaime Camara. Para była pewna, że przetrwa związek na odległość, jednak już po kilku miesiącach okazało się to niemożliwe. Modelka w czerwcu poinformowała, że podjęła decyzję o poświęceniu się w pełni karierze i zakończyła związek.

Cudowna ciocia Karolina

Okazuje się jednak, że myśl o opiece nad dzieckiem jest dla niej bardzo wzruszającym przeżyciem. Mimo poświęcenia się w zupełności karierze kobieta wykazała ogromną radość gdy tylko otrzymała informację o tym iż jej partner z programu „Top Model Front Row” zostanie ojcem.

Jakob Kosel przed kilkoma dniami podzielił się w mediach społecznościowych informacją o tym, że już niedługo będzie nosił na rękach swoje pierwsze dziecko. Okazuje się, że jego partnerka Ciocia LieStyle jest w ciąży, co długo trzymała w tajemnicy. Przyszła mama również zdecydowała pochwalić się nowiną umieszczając w sieci zdjęcie swojego sporych rozmiarów brzuszka.

Podekscytowana Karolina Pisarek złożyła gratulacje swojemu koledze i doczekała się wspaniałej propozycji. Jakob Kosel z radością przyznał, że kobieta za rok na planie będzie pchała wózek z jego dzieckiem. Nie trudno zgadnąć, że modelka z radością przyjęła tę wiadomość i przyznała, że już nie może się doczekać.

Fani są wzruszeni jej reakcją i przyznają, że kobieta z pewnością byłaby wspaniałą matką. Jednak póki co Karolina Pisarek pielęgnuje swoje życie zawodowe i nie szuka partnera. W związku z tym w najbliższym czasie raczej nie możemy liczyć na to, że modelka pochwali się własnym dzieckiem.