Robert Lewandowski poleci w kosmos dla dobra dzieci. Najbliższa niedziela będzie ważnym momentem w życiu piłkarza

Robert Lewandowski

Niewiarygodny krok na przód w życiu piłkarza nastąpi już w najbliższą niedzielę. Nie tylko dzieci, ale również dorośli pragną zobaczyć jak Robert Lewandowski podbija księżyc i pokazuje jak ważna w życiu jest lojalność i zasady fair play.

Robert Lewandowski to z pewnością piłkarz wysokiej klasy. Jest nie tylko wspaniałym sportowcem, ale również cudownym człowiekiem. Wiele osób, nie tylko dorosłych, ale również dzieci bierze go za przykład do naśladowania i pragnie w przyszłości zostać tak dobrym piłkarzem jak on. O karierze Roberta słyszało miliony osób niemal na całym świecie, jedynym miejscem w którym jego wizerunek się jeszcze nie pojawił jest kosmos. Jednak okazuje się, że nie musimy długo czekać.

Robert Lewandowski wzorem do naśladowania

Piłkarz dał się poznać swoim fanom z dwóch perspektyw. Pierwszą jest oczywiście jego zachowanie na boisku i sposób gry. Dzieciaki na całym świecie podziwiają go za talent i ciężką pracę. Jest on dumą polskiej piłki nożnej i idolem wielu osób. Jego liczne sukcesy tylko utrwalają nas w przekonaniu, że wytrwałość w dążeniu do celu i praca nad sobą są podstawowymi elementami, dzięki którym możemy spełnić marzenia.

Jednak Robert Lewandowski to nie tylko uzdolniony piłkarz. Mężczyzna jest również prywatnie dobrym człowiekiem oraz kochającym mężem i ojcem. W ostatnim czasie szczególnie mogliśmy zauważyć jak ważna jest dla niego rodzina. Robert swój wolny czas stara się poświęcić Annie ora swoim dwóm córkom: Laurze i Klarze. W sieci co jakiś czas widzimy zdjęcia całej rodziny, która cieszy się wspólnie spędzonym czasem. Oprócz tego Robert włącza się również w wiele akcji charytatywnych oraz sam wspiera je finansowo.

Niezwykła podróż w kosmos

Wizerunek Roberta pojawiał się już na rozmaitych przedmiotach. Fani mogli zakupić między innymi poduszki, kubki, plakaty, koszulki czy plecaki z wizerunkiem ulubionego piłkarza. Szczególnie ważne jest to dla dzieci, które wpatrzone w swojego idola dążą do tego by być takim jak on. Robert Lewandowski wiedząc jak wielki wpływ ma na młode pokolenie bez namysłu zgodził się na propozycję jednego z reżyserów.

Okazało się, że TVN wraz z Orange Studio Animacji zdecydowało się stworzyć pierwszą kreskówkę o piłce nożnej, której bohaterem będzie nie kto inny jak sławny piłkarz. Już kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze zwiastuny bajki „Kosmiczny wykop”, jednak oficjalnie nie określono daty premiery. Dziś już wiemy, że w najbliższą niedzielę 27 września o godzinie 13.15 na TVN pojawią się pierwsze odcinki serialu.

Robert Lewandowski jest zachwycony rezultatami. Jak podkreśla piłkarz bajka nie tylko ma na celu zapewnienie rozrywki najmłodszym, ale jest również edukacyjna. Dzieci dowiedzą się z niej na czym polega lojalność, co to są zasady fair play oraz jak pomagać drugiemu człowiekowi. „Kosmiczny wykop” pokaże najmłodszym jak powinniśmy zachowywać się nie tylko na boisku, ale także w życiu.

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x