Robert Makłowicz dostał nową pracę. Jego koleżanką z pracy będzie teraz Agnieszka Woźniak-Starak

Robert Makłowicz Agnieszka Woźniak-Starak
Robert Makłowicz Agnieszka Woźniak-Starak

Media obiegła informacja na temat tego, że Robert Makłowicz powraca do pracy w mediach. Wielu fanów krytyka kulinarnego już nie może doczekać się, żeby ponownie posłuchać jego opowieści o niezapomnianych przygodach i wybornych smakach potraw. Dodatkowo okazuje się również, że jego nową koleżanką z pracy będzie Agnieszka Woźniak-Starak!

Robert Makłowicz to osoba, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Mężczyzna przez 20 lat prowadził swoje programy na antenie Telewizji Polskiej. Widzowie uwielbiali oglądać jego reportaże z podróży kulinarnych po różnych zakątkach świata. Nie da się zaprzeczyć temu, że mężczyzna ma niezwykły talent do opisywania smaku potraw i barwnego opowiadania o historii ich pochodzenia.

Niestety po tych wszystkich latach w 2017 roku mężczyzna pożegnał się ze współpracą z TVP. Wszystko przez to, że krytyk kulinarny zarzucił stacji manipulowanie materiałami. Następnie znalazł kolejne zatrudnienie w stacji „Food Network” należącej do TVN, jednak oni również nie przedłużyli z nim umowy. W związku z tym postanowił spróbować swoich sił, zakładając kanał na YouTube. Los jednak szybko się do niego uśmiechnął i już dziś może pochwalić się nową ofertą pracy.

Robert Makłowicz wraca do pracy w mediach

Nikt nie spodziewał się tego, że mężczyzna po wielu latach bycia w telewizji zdecyduje się na podjęcie pracy w radio! Krytyk pochwalił się na swoim Instagramie wiadomością o tym, że dostał swoją audycję w Newonce.radio.

Podobno Robert Makłowicz swoją pracę ma zacząć już od października, a na antenie będziemy mogli usłyszeć go raz w tygodniu. To prawdziwa gratka dla wszystkich jego fanów. Nie podano jeszcze konkretnych informacji o dacie pierwszej audycji, czy chociażby o czym będzie mówił, jednak wszyscy już z niecierpliwością wyczekują.

W tym samym radio od marca tego roku zatrudniona jest również Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka prowadzi tam swoją audycję Life Balance, która cieszy się dużym powodzeniem.

ZOBACZ TAKŻE:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x