Radosna nowina prosto z Pałacu Buckingham. Rodzina Królewska już dawno nie przekazała tak dobrych wieści

Rodzina Królewska
Rodzina Królewska

Rodzina Królewska od lat niezmiennie jest na językach całego świata. Wszyscy uważnie przyglądają się temu, jak żyją członkowie dynastii, którzy zresztą sami chętnie dostarczają tematów do rozmów. Niezmiennie od kilku miesięcy na językach jest głównie Meghan i Harry i niestety wieści o nich nie są do końca pozytywne. Wszyscy czekali w końcu na jakąś dobrą nowinę płynącą z Pałacu Buckingham i jest!

Rodzina Królewska od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W związku z tym jej członkowie, bardzo często trafiają na pierwsze strony gazet. Windsorowie muszą uważać na to, co robią, ponieważ każdy ich zły krok będzie szeroko komentowany przez wszystkich. Plotki na ich temat nie cichną od lat, a największym zainteresowaniem niezmiennie cieszą się skandale z ich udziałem.

Ostatnio dużo mówi się o Meghan i Harrym, którzy swoim zachowaniem wzburzyli dużą ilość osób. Ostatnio głośno było również o tym, że mieliby przywitać na świecie kolejne potomstwo i tym razem miałyby to być bliźnięta. Sami zainteresowani jednak nie potwierdzili tych domysłów. Wszyscy mieli nadzieję, że niedługo na świecie przywitamy kolejne Royal Baby i okazuje się, że owszem! Wprawdzie to nie Meghan jest w ciąży, ale księżniczka Eugenia.

Rodzina Królewska w końcu przekazuje dobre wieści

Już od jakiegoś czasu spekulowano na temat ciąży Eugenii, a wszystko za sprawą jej lekko zaokrąglonego brzucha. W końcu ona wraz z ukochanym postanowili podzielić się tą radosną nowiną z całym światem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Jej Królewska Wysokość Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank z przyjemnością ogłaszają, że na początku 2021 roku powitają na świecie pierwszego potomka. Książę Yorku i księżna Yorku Sarah, państwo Brooksbank, królowa i książę Edynburga są zachwyceni wiadomością” – można przeczytać na oficjalnym Instagramie royalsów.

Tak dobrych wieści Rodzina Królewska już dawno nie przekazała do wiadomości publicznej. Wszyscy zatem gratulują przyszłym rodzicom i życzą im dużo zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x