Sylwia Bomba z „Gogglebox” dzieli się swoim szczęściem z fanami. „Zostałam babcią”

Sylwia Bomba Gogglebox
Sylwia Bomba Gogglebox

Sylwia Bomba występuje w programie „Gogglebox. Przed telewizorem” od samego początku jego emisji. Widzowie uważnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych, gdzie ta chętnie zamieszcza swoje prywatne zdjęcia. Ostatnio postanowiła pochwalić się radosną nowiną i podzieliła się z fanami wieścią o tym, że została babcią! 

Sylwia Bomba jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd reality show „Goggebox”. To właśnie dzięki udziałowi w programie kobieta może cieszyć się ogromnym sukcesem. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 691 tysięcy osób! Widzowie polubili ją dzięki jej poczuciu humoru i nietuzinkowej osobowości. Kobieta jest niezwykle szczera, a do tego również bardzo pogodna.

Wiele kobiet inspiruje się nią, ponieważ ma świetne wyczucie stylu. Potrafi ubrać się jak prawdziwa kobieta z klasą, dlatego też pod jej zdjęciami można zawsze znaleźć mnóstwo pytań odnośnie do tego, gdzie zakupiła ubrania, które ma na sobie. Kobieta często zaskakuje swoich obserwatorów postami, które udostępnia. Często pokazuje swoje metamorfozy, czy odważne zdjęcia w bieliźnie. Tym razem jej fani również byli zaskoczeni, ale powód tego był zupełnie inny.

Sylwia Bomba: „Zostałam babcią”

Nikt nie spodziewał się tego, że te słowa padną z jej ust tak szybko. Na ostatnim zdjęciu możemy zobaczyć ją i jej ukochaną córeczkę, Antosię. Obserwatorzy Sylwii uwielbiają patrzeć na jej pociechę. Gwiazda pochwaliła się, że jej córka w końcu zaczęła bawić się lalkami! Wyznała, że dotychczas wśród jej zabawek królowały samochody i motory, dlatego Sylwia Bomba niesamowicie cieszy się z tego, że jej malutka dziewczynka w końcu chwyciła za lalki. Radość mamy sięgnęła takiego stopnia, że postanowiła nawet nazwać się babcią.

„Zostałam babcią! do tej pory u Antosi królowały samochody i motory ale w końcu przyszedł czas na lalkę!”  napisała gwiazda „Gogglebox”.

Fani są zachwyceni nową rolą kobiety, choć nikt nie spodziewał się, że nastąpi to tak szybko. A Wam jak podoba się Sylwia Bomba w roli babci?

ZOBACZ TAKŻE:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x