Zosia Ślotała zaskoczyła fanów. Nikt tego nie podejrzewał

Zosia Ślotała utrzymała wszystko w tajemnicy do samego końca. O jej ślubie z Kamilem Haidarem fani dowiedzieli się dopiero po fakcie. Stylistce bardzo zależało na prywatności.

Zosia Ślotała przez wiele lat związana była z aktorem Borysem Szycem. Po rozstaniu z nim, media bardzo często łączyły ją również z innymi mężczyznami, między innymi Jędrzejem Dużyńskim, który jest synem Maryli Rodowicz. Żaden z poprzednich związków nie zakończył się jednak happy endem, a stylistka znalazła stabilizację dopiero u boku Kamila Haidara.

https://www.instagram.com/p/CFhjnnHJWN3/

Para ma dwójkę dzieci – Ranii i Leo, ale jak do tej pory nigdy nie wypowiadała się na temat ślubu. Dodatkowo stylistka dość długo czekała na zaręczyny. 39-latek poprosił ją o rękę dopiero w sierpniu minionego roku podczas jednej z hucznych imprez na Mazurach.

Choć celebryci dość długo zwlekali z zaręczynami, na ślub nie planowali czekać. Całą ceremonię zorganizowali w nieco ponad rok. Przygotowania objęte były ścisłą tajemnicą. 30-letnia stylistka nie pokazywała w mediach społecznościowych żadnych przygotowań, ani niczego co mogłoby wskazywać na to, że niedługo wyjdzie za mąż.

Zosia Ślotała nie chciała na swoim ślubie mediów

O tym wesołym wydarzeniu Zosia powiadomiła dopiero w czwartek, gdy zamieściła na instagramie zdjęcie ze świeżo upieczonym mężem. Po kilku godzinach, gdy emocje już nieco opadły, stylistka postanowiła podziękować za wszystkie napływające do niej gratulacje, a także wyraziła radość z tego, że do końca udało się utrzymać wszystko w sekrecie.

https://www.instagram.com/p/CFhYk3pphfp/

„Magia, Mr & Mrs Haidar! Bardzo dziękujemy za wszystkie gratulacje! Na razie brakuje mi słów po wczorajszym dniu! Dziękuję wszystkim, dzięki którym był to nasz wymarzony dzień… Który udało się utrzymać w tajemnicy do samego końca!”- podpisała najnowszą fotografię.

Na przyjęciu oczywiście nie zabrakło najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego showbiznesu. Między innymi pojawiła się bliska przyjaciółka Zofii – Agnieszka Woźniak-Starak, która po fakcie zrelacjonowała całe wydarzenie. Jak się okazało, ceremonia planowana była już na początek lata. Niestety ze względu na COVID-19 musiała zostać przesunięta.

ZOBACZ TAKŻE: