Doda w smutnych słowach o swoim życiu. Ludzie przecierają oczy ze zdziwienia

Doda wyznaje

Doda jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu. Piosenkarka, celebrytka, a ostatnio także producentka filmowa. Tak wymieniać można by bez końca. Rabczewska na scenie czuje się niczym ryba w wodzie. Doskonale wyczuwa publiczność, uwielbia, kiedy otaczają ją tabuny ludzi. A jeszcze bardziej, wydaje się, że lubi szokować. „Kontrowersje” to słowo, które idealnie pasuje do Dody. Jak się jednak okazuje, Dorota Rabczewska jest całkiem inna w życiu prywatnym, niż pokazuje to na scenie. Właśnie zdała się na szczere wyznanie, a ludzie, co tu dużo mówić, przecierają oczy ze zdziwienia, pytając jak to możliwe!?

Doda zasmuciła swoich fanów

Mimo tego, że Dorota Rabczewska przyzwyczaiła do odważnych wypowiedzi i do tego, że dla niej nie ma tematu tabu, to chyba nikt nie spodziewał się aż takiego wyznania, na które odważyła się Doda.

W przeszłości Rabczewska wielokrotnie wywoływała sporo kontrowersji, a to opowiadając odważnie o swoim życiu seksualnym, czy poddając w wątpliwość pandemię koronawirusa. Teraz postanowiła opowiedzieć o swoim życiu. Okazuje się, że Doda, którą znamy ze sceny, nie jest tą samą osobą w życiu prywatnym. Choć sama nie czuje się samotna to właśnie takie słowo lub jego synonimy, pojawiły się kilkukrotnie w najnowszym wpisie na Instagramie. To poważnie zaniepokoiło jej fanów, którzy w komentarzach zaczęli słać… wyrazy wsparcia.

„Niesamowite jak błędnie większość ludzi mnie czyta. Z pewnością uważacie ze jestem lwicą salonową uwielbiająca przebywać z ludźmi i w centrum uwagi. Kochająca towarzyskie spotkania i otaczająca się masą znajomych. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Lubię być sama” – wyznała szczerze Doda.

Niepokojący wpis Doroty Rabczewskiej

W dalszej części wyznania Rabczewskiej robi się coraz bardziej niepokojąco. Fani podejrzewają, że Doda może mieć jakieś kłopoty. Już kilka dni temu zapowiadała poważne zmiany w swoim życiu, na które w końcu się odważyła. Czy jedno z drugim jest powiązane? Niewykluczone.

„Odpoczywam i czerpie siły kiedy jestem sama. Pogodzona sama ze sobą czuje się silna i bezpieczna. Przebywanie z ludźmi męczy mnie” – szokuje Dorota Rabczewska.

Nie ma więc wątpliwości, że w życiu Doroty Rabczewskiej nie ma żadnego mężczyzny. Jak jednak sama przyznała, nieudane związki wzmocniły ją jako kobietę.

„Silna kobieta ma za sobą trudna przeszłość – to jej atut!” – pisze Doda.

Co tu dużo mówić. Dorota Rabczewska kolejny raz szokuje. Tym razem jednak nie pokazuje odważnie swojego ciała, czy nie opowiada o intymnych sprawach. Postanowiła poruszyć temat, który z pewnością towarzyszy sporej grupie osób, a więc samotność.

Piotr Paterczyk
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x