Koszmarna wpadka Magdy Gessler. Ten post zniknie z Instagrama?

Magda Gessler TVN Kuchenne rewolucje Lara Gessler książka

Magda Gessler wrzuca do sieci wszystko, co sobie wymyśli, najwyraźniej bez uprzedniej weryfikacji przez kogoś z otoczenia. Instagram szczególnie obfituje w tego typu treści. Widać to gołym okiem już od dłuższego czasu. Gwiazda TVN nic z tym jednak nie robi. Tym razem chciała pomóc swojej córce – Larze Gessler. Jednak znów wyszła groteska.

Lara Gessler wydała kolejną książkę. Tym razem opisuje dobrodziejstwa pestek i orzechów. Swoje dzieło nazwała „przewodnikiem mistyczno-kulinarnym”. 31-latka liczy, że nowa publikacja sprzeda się lepiej, niż poprzednia, pt. „Słodki zielnik”.

Tradycyjnie nieco pomóc w sprzedaży książki postanowiła pomóc córce Magda Gessler. Restauratorka sama ma zresztą na koncie kilka książek. To pozycje takie jak: „Kuchnia moja pasja”, „Kocham gotować” i wreszcie opublikowana w 2013 roku „Smaczna Polska. Kulinarny przewodnik Magdy Gessler”. Autorce „Kuchennych rewolucji” publikowanie głośnych dzieł nie jest zatem obce. Tym bardziej może dziwić, że popełniła takie faux-pas przy okazji zamieszczania kolejnego wpisu na Instagramie.

Instagram: Magda Gessler opublikowała wpis promujący książkę Lary. Znów wyszła groteska

„Znów nic nie rozumiem… Po jakiemu jest to pisane…” – pyta jeden ze skonsternowanych followersów Magdy Gessler. W istocie, często wpisy prowadzącej „Kuchenne rewolucje” są trudne do rozszyfrowania. Tym jednak razem należy pamiętać, że mowa o poście promującym książkę. Autorstwa nie tylko restauratorki, ale i – jak wspominamy wyżej – dość doświadczonej autorki. Mniejsza o literówki, ale taki błąd ortograficzny to już chyba o jeden krok za daleko. Co konkretnie napisała Gessler?

Lara …. popełniła następna książkę …, cudnie ja miec zdradza sekrety z ptzed stuleci i obecne odkrycia co do błogosławieństwa pestek i orzechów – przekazała Magda Gessler.

Wygląda na to, że gwiazda TVN chciała napisać o sekretach sprzed stuleci. Po raz kolejny jednak we znaki dały się braki w edukacji. Tych rzecz jasna nie wypada nikomu wytykać. Co jednak w sytuacji, gdy znana restauratorka oczekuje, by Polacy nabywali książki tak jej, jak i jej córki Lary? Pani Magda mogłaby ponadto rozważyć moderację postów zamieszczanych na Facebooku czy Instagramie przed ich zamieszczeniem przez swoich współpracowników.

  1. Sanah pokazała swoje notatki w telefonie. Łakomy kąsek dla fanów artystki
  2. Doda w smutnych słowach o swoim życiu. Ludzie przecierają oczy ze zdziwienia
  3. Młoda kobieta pobita na ulicy. Powodem był jej ubiór
  4. Nowe wyniki badań dot. rozpadu związków. Sprawdź czy czeka Cię rozwód
OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: redakcja@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x