Sanah pokazała swoje notatki w telefonie. Łakomy kąsek dla fanów artystki

Sanah Zuzanna Jurczak
Sanah w trakcie najnowszego wywiadu w Radio Zet / fot. YouTube

Sanah, czyli Zuzanna Jurczak, błyskawicznie podbiła serca słuchaczy. Zaczęło się od radiowego hitu pt. „Szampan”. Teraz młoda artystka zdobywa kolejnych, wiernych fanów swoimi oryginalnymi utworami.

23-letnia artystka bodaj nie ma odpowiedniczek na polskim rynku muzyki pop. Jej utwory są najczęściej smutne, nostalgiczne, ale też mogą wywołać uśmiech na twarzy odbiorcy. Sanah układa bowiem swoje teksty z użyciem wielu potocznych i młodzieżowych zwrotów, co dodaje całości niebywałego kolorytu.

Już w jednym z pierwszych „dużych” wywiadów Zuzia opowiadała o tym, w jaki sposób powstają jej teksty. Usłyszeliśmy wówczas, że wokalistka często zapisuje swoje przemyślenia i słowa, które jej się spodobały, w notatkach na swoim iPhon’ie. Jak się okazało, tak faktycznie było, a w jej archiwum zachowały się nawet fragmenty jednego z najpopularniejszych jej utworów – „No sory”.

Na Instagramie Sanah opublikowała zrzut ekranu, na którym widać rzeczoną zwrotkę. „Mówiłeś mi do końca moich dni będą wciąż unosić się amory. Pięścią o stół nie mogłam dłużej już, musiałam sobie pójść no sory”. Właśnie o tym fragmencie mowa:

https://www.instagram.com/p/CFnOJzqoRwz/

Sanah wschodzącą gwiazdą polskiej muzyki. Kim jest Zuzanna Jurczak?

Ta skromna dziewczyna – jak dziś mówi – sama nie spodziewała się, że zyska tylu słuchaczy. Praktycznie nie spotyka się z hejtem, czemu trudno się dziwić. Zuzanna Jurczak należy bowiem do bardzo naturalnych, mało kontrowersyjnych osób. Ponadto wyróżnia ją bardzo naturalny sposób bycia. Jest gadułą i gołym okiem widać, że nikogo nie udaje. Kilka lat temu nie udało się się osiągnąć sukcesu w „The Voice”. Wówczas bardzo do przeżyła. Po latach jednak jej talent sam się obronił i – bez pomocy talent show – stała się prawdziwą gwiazdą.

O tej dziewczynie będzie jeszcze głośno! Sanah zdobywa nagrody podczas 57. Festiwalu w Opolu

Urodziła się w września 1997 roku, jest warszawianką. Już wiele miesięcy temu opisywaliśmy postać Zuzi. O tym, kim jest Zuzanna Jurczak, szerzej znana jako Sanah, możecie przeczytać w naszym artykule z lutego. W naszym serwisie mamy również artykuł zawierający wiele ciekawostek o tej coraz bardziej znanej wokalistce.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: redakcja@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x