Ron Paul dostał udaru na wizji. Wsparcie płynie z całego świata

Polityk Ron Paul przeżył udar

Podczas wywiadu, ważny polityk partii rządzącej dostał udaru. Ron Paul walczy o życie. Modlitwy za zdrowie polityka nie ustają.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków amerykańskich, Ron Paul, dostał wylewu podczas wywiadu na żywo. Widzowie mogli zobaczyć, jak w pewnym momencie polityk, zaczyna niewyraźnie mamrotać. Zwiastowało to atak choroby. Na szczęście osoby obecne podczas całego zajścia wiedziały jak zareagować i uratowały życie polityka.

Ron Paul to były republikański senator ze stanu Teksas. Jest znany ze swoich kontrowersyjnych poglądów w całym USA. Zasłynął słowami dotyczącymi Rosji, wzywającymi do zbliżenia między nią, a swoja ojczyzną. Składał propozycje powołania kaperstwa do walki z piractwem oraz przywrócenia standardu złota. Jedną z jego najbardziej znany wypowiedzi, jest ta dotycząca małżeństw. Polityk uważa, że jest to sprawa prywatna i nikt nie powinien regulować układów między małżonkami. Kwestionuje również teorię ewolucji, za co spotkała go fala krytyki.

Ron Paul: udar to straszne przeżycie

Sam zainteresowany dziękuje wszystkim, którzy wspierają go w trudnych chwilach. Jak przyznaje, najgorsze było przejmujące odrętwienie ciała. Poczucie utraty nad nim władzy. Ponieważ znajdował się w trakcie wywiadu, pomoc mogła nadejść na czas. Jednak co by się stało, gdyby nie było wokół niego ludzi?

Poradą, jaką możemy dać w ramach walki z udarem, jest uważne obserwowanie swojego ciała. Jeśli czujecie odrętwienie, napady gorąca i momentalne osłabienie – jest to zapewne zwiastun udaru. W tym wypadku, jak najszybciej należy zadzwonić pod 112 lub do swoich najbliższych. Każda minuta jest ważna. Atak w tym momencie jest pewny, więc pozostaje przygotować się na jego nadejście.

Aby zmniejszyć ryzyko udaru, należy unikać alkoholu i papierosów. Obie substancje działają negatywnie na regulacje ciśnienia we krwi, zmniejszając szansę przeżycia wylewu. Również ruch poprawia szansę na uniknięcie tego nieprzyjemnego wydarzenia. Ostatnią rzeczą, którą warto zrobić, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia choroby, jest spożywanie większej ilości ryb, warzy i owoców. Zdrowa dieta nie tylko poprawi nasze zdrowie, ale również samopoczucie.

Zobacz także:

 

Mateusz Wróblewski
Dziennikarz Otopress.pl - stawia na wszechstronność. Dla "Oto" pisze zarówno o polityce, jak i show-biznesie czy technologii.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x