Dobra wiadomość dla fanów filmu „Avatar”. Na drugiej części się nie skończy

James Cameron pochwalił się ostatnio, że druga część filmu „Avatar” jest już gotowa. Tym samym zapowiada prace nad kontynuacją.

Reżyser tak znanych produkcji jak „Titanic”, „Terminator” czy właśnie „Avatar” nie zwalnia tempa nawet na moment. Jak się okazuje, druga część popularnego filmu jest już całkowicie gotowa, a trzecia wykonana została w 95%. To jednak nie koniec. James Cameron ma w planach również czwartą i piątą część. Fani, z całą pewnością są tymi wieściami zachwyceni.

Cameron o postępach w pracy na planie opowiedział w rozmowie z Arnoldem Schwarzeneggerem w ramach Austrian World Summit for the Environment. Były gubernator stanu Kalifornia był gospodarzem szczytu, który został rozreklamowany jako „największa konferencja na temat środowiska na świecie”. Nic więc dziwnego, że udział w niej wzięło wiele znanych osobistości.

View this post on Instagram

do you remember this scene?

A post shared by James Cameron (@avatar_movie_) on

Co ciekawe, podczas rozmowy Schwarzenegger wyjawił, że to właśnie James Cameron był jedną z pierwszych osób, która tłumaczyła mu, jak niebezpieczny jest kryzys klimatyczny. „Próbowałeś mi uświadomić te problemy całe te lata temu, kiedy nie do końca rozumiałem nawet o czym mówisz! To było w jakimś 1984 roku, kiedy reżyserowałeś Terminatora.”- wyznał Arnold.

James Cameron wyjawił, że film „Avatar” doczeka się jeszcze kilku kontynuacji

Oczywiście kryzys klimatyczny nie był ich jedynym tematem. Były gubernator i aktor w jednym, oraz znany reżyser debatowali także na temat planów na najbliższą przyszłość. James Cameron wyjawił, wtedy datę premiery najnowszej części filmu „Avatar”. Ze względu na pandemię została ona przesunięta na grudzień 2022 roku.

Reżyser przyznał, że zakończył już zdjęcia do „Avatar 2”. Czas, który pozostał mu do premiery, będzie mógł wykorzystać jednak na dopracowanie efektów specjalnych. Chciałby także dopracować swój następny film, czyli „Avatar 3”. Twórca wyjawił jednak, że jest on już gotowy w 95%. Fani na pewno są pod wrażeniem tempa pracy i postępów.

Reżyser zadecydował, że kolejne części filmu „Avatar” będą miały premiery co dwa lata. W grudniu 2022 roku na ekranach kin pojawi się „Avatar 2”. „Avatar 3” pojawi się w grudniu 2024, a kolejne części analogicznie w 2026 i 2028 roku. Na pewno jest to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów produkcji.

ZOBACZ TAKŻE:

Monika Szczepańska
Dziennikarka Otopress.pl - tworzy treści głównie do działów: show-biznes i lifestyle.
1
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x