Lara Gessler o porodzie, wyprawce i Magdzie Gessler jako babci. Internauci zaskoczeni jej odpowiedziami

Lara Gessler
Lara Gessler

Lara Gessler już niedługo zostanie świeżo upieczoną mamą. Córka popularnej restauratorki niejednokrotnie powtarzała, jak bardzo nie może doczekać się wcielenia w rolę mamy. Ostatnio postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań związanych z jej stanem. Odpowiedzi, których udzieliła, zaskoczyły internautów, ponieważ jej podejście do tego tematu różni się od podejścia większości popularnych osób. 

Lara Gessler często umożliwia swoim obserwatorom na Instagramie zadawanie jej pytań, na które chętnie odpowiada. Z uwagi na to, że wielkimi krokami zbliża się jej poród, najciekawszym tematem dla wszystkich jest aktualnie właśnie temat ciąży.

Córka Magdy Gessler od momentu poinformowania o swoim błogosławionym stanie, regularnie publikuje zdjęcia ukazujące coraz okrąglejszy ciążowy brzuszek. Internauci razem z nią wyczekują momentu porodu, a ona sama bardzo chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Ostatnio opowiedziała o tym, gdzie ma zamiar urodzić, jak wygląda jej wyprawka i o tym, jaką babcią według niej będzie gospodyni programu „Kuchenne rewolucje”. 

Lara Gessler odpowiada na najczęściej zadawane pytania

Jeden z internautów zapytał ją o to, czy spakowała już walizkę do szpitala. Kobieta przyznała, że wyprawkę wprawdzie przepakowała już dobre 15 razy, ale finalnie można ją uznać za gotową.

„Torba spakowana, pokoik nie do końca gotowy. Jesteśmy z tych, którzy podchodzą minimalistycznie do tematu. Tak jak mówi mój Piotr: dziecku jest potrzebna paczka pampersów i coś do wytarcia. I mama obok. Więc to na początek wystarczy. A potrzeby będą rozwijać się razem z dzieckiem. Na pewno nie jesteśmy z tych, którzy nagromadzą gadżetów, żeby potem ich nie używać” – wyznaje.

Kolejną osobę zainteresował fakt, czy Lara Gessler zdecydowała się na poród w zwykłym szpitalu, czy w luksusowej klinice. Tu, ku zaskoczeniu większości, w przeciwieństwie do innych celebrytów, kobieta zdecydowała się na poród w zwykłym szpitalu.

Wielu zastanawia również to, jaką babcią będzie Magda Gessler. Według jej córki będzie na pewno ciepłą, rozpieszczającą, szalenie kuszącą i eksternistyczną babcią.

ZOBACZ TAKŻE: