Reprezentacja Polski na najbliższe mecze. Brzęczek uzupełnił kadrę, kibice zdziwieni niektórymi nazwiskami

Reprezentacja Polski Brzęczek
Reprezentacja Polski Brzęczek

Jerzy Brzęczek poinformował, w jakim składzie reprezentacja polski wystąpi na październikowych meczach Ligi Narodów z Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną, a także na spotkaniu towarzyskim z Finlandią. Skład zadziwił kibiców. 

Reprezentacja Polski aktywnie przygotowuje się na październikowe mecze. W związku z tym kibice zachodzili w głowę, w jakim składzie rozegrają się spotkania. Dziś Jerzy Brzęczek poinformował, kto w najbliższych meczach wyjdzie na boisko w barwach naszego kraju.

Wraz z początkiem października, nasza kadra zmierzy się z trzema rywalami. Wśród nich Finlandia, Włochy i Bośnia i Hercegowina. Selekcjoner postanowił powołać 27-osobową kadrę, w skład której wchodzą nie tylko piłkarze ekstraklasy, ale również zawodnicy z lig zagranicznych. Niektóre nazwiska były dla kibiców ogromnym zaskoczeniem, choć najbardziej cieszą się oni z tego, że w naszych barwach wystąpi Robert Lewandowski.

Reprezentacja Polski na październikowe mecze. Brzęczyk uzupełnił kadrę

Do wcześniej ogłoszonych zawodników ligi zagranicznej dziś dołączyli trzej piłkarze z ekstraklasy. Wśród nich Artur Jędrzejczyk i Michał Karbownik z Legii Warszawa oraz Jakub Moder z Lecha Poznań. Tym samym przedstawiamy, jak obecnie prezentuje się skład naszej drużyny na najbliższe mecze.

Bramkarze: Bartłomiej Drągowski, Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny.

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Paweł Bochniewicz, Kamil Glik, Tomasz Kędziora, Arkadiusz Reca, Maciej Rybus, Sebastian Walukiewicz, Artur Jędrzejczyk, Michał Karbownik.

Pomocnicy: Przemysław Frankowski, Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Kamil Jóźwiak, Damian Kądzior, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Sebastian Szymański, Piotr Zieliński, Jakub Moder.

Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek.

Wszyscy kibice wierzą, że z takim składem Reprezentacja Polski ma szanse powalczyć podczas zbliżających się spotkań. Choć niektóre nazwiska były dla nich zaskoczeniem, to mają nadzieję, że całej grupie uda się ze sobą zgrać. Wciąż jednak zmartwień przysparza pozycja lewego obrońcy. Wydawać by się mogło, że Akradiusz Reca i Maciej Rybus dadzą radę, jednak kibice obawiają się, że to za mało. Według Was taki skład poradzi sobie w najbliższych rozgrywkach?

ZOBACZ TAKŻE:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x