Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostali rodzicami. Mało kto pamięta, jak wyglądały początki ich miłości. Aktor rozbił jej poprzedni związek

Rooney Mara i Joaquin Phoenix
Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Dziś media obiegła radosna nowina o tym, że Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostali rodzicami! Wszyscy cieszyli się szczęściem gwiazdorskiej pary. To, jakie imię postanowili nadać nowemu członkowi swojej rodziny, wzruszyło ich fanów do łez. Mało kto jednak pamięta początki ich związku, a te były bardzo ciekawe. 

Rooney Mara i Joaquin Phoenix poznali się w 2013 roku na planie produkcji „Ona”, której reżyserem był Spike Jonze. Aktorzy od razu załapali ze sobą świetny kontakt, jednak początkowo deklarowali, że między nimi jest tylko i wyłącznie przyjaźń. Z czasem jednak przerodziło się to w coś więcej, a uczucie, które między nimi powstało było i jest do dziś naprawdę wyjątkowe.

Rooney Mara w momencie poznania swojego przyszłego partnera, była w sześcioletnim związku z amerykańskim reżyserem Charliem Mcdowellem. To, że kobieta była w związku absolutnie nie przeszkadzało Phoenixowi, któremu i tak udało się zdobyć jej serce. Na ten moment tworzą szczęśliwą parę już od 7 lat, a owocem ich miłości jest nowonarodzony River!

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostali rodzicami

Victor Kossakovsky na Festiwalu Filmowym w Zurychu zdradził wszystkim, że nieobecność Joaquina na premierze filmu, którego był producentem, jest związana z narodzinami jego pociechy. Wieść ta w zawrotnym tempie obiegła media na całym świecie, a spotęgował to fakt, że odtwórca roli Jokera postanowił swojemu dziecku nadać imię na cześć swojego zmarłego brata.

Jego brat River zmarł wskutek przedawkowania narkotyków w 1993 roku. Aktorowi jednak do dziś ciężko jest się pogodzić z jego odejściem, o czym doskonale świadczy to, że postanowił dać synowi takie samo imię.

Niesamowity gest aktora wzruszył wszystkich jego fanów. Z całego świata spływają do nich gratulacje i życzenia zdrowia dla świeżo upieczonych rodziców i maluszka. Rooney Mara i Joaquin Phoenix niewątpliwie przeżywają teraz jedne z najpiękniejszych chwil swojego życia.

ZOBACZ TAKŻE:

Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: wroblewska.andzelika@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x