Sophie Turner w wyjątkowej brzuszkowej sesji. Zdjęcia wywołują uśmiech

Sophie Turner postanowiła pochwalić się niepublikowanymi dotąd fotografiami przedstawiającymi ją w zaawansowanej ciąży. Fani zareagowali bardzo entuzjastycznie.

Sophie Turner zyskała popularność dzięki roli Sansy Stark w popularnym serialu „Gra o tron”. Choć serial zakończył swoją emisję, młoda gwiazda wciąż budzi spore zainteresowanie. Uwagę przyciąga zwłaszcza jej życie osobiste oraz małżeństwo z Joe Jonasem.

https://www.instagram.com/p/CFpy_oThnZN/

Sophie związana jest z nim od ponad czterech lat. Małżeństwo uchodzi za jedną z najgorętszych par showbiznesu i tym samym często pojawia się w zagranicznych mediach. Ostatnio młoda para doczekała się swojej pierwszej pociechy. Aktorce jednak bardzo zależało na prywatności i praktycznie przez cały okres trwania ciąży pozostawała na uboczu. Nie afiszowała się swoim stanem i nie zamieszczała żadnych zdjęć. Jedyne fotografie z widocznym brzuszkiem to te wykonane przez paparazzi.

Nic więc dziwnego, że fani zachwycili się tym, co Sophie Turner dodała w ostatnim czasie na instagramie. Sesja brzuszkowa to doskonała pamiątka i miłe wspomnienie ubiegłych miesięcy.

Sophie Turner zachwyca. Fani zostawiają tysiące miłych komentarzy

Córka Joe Jonasa i Sophie Turner przyszła na świat w lipcu tego roku. Świeżo upieczeni rodzice postanowili nazwać ją Willa. Od tego czasu zagraniczne media cały czas polują na zdjęcia małej oraz najnowsze informacje dotyczące tego, jak Joe i Sophie radzą sobie jako rodzice.

https://www.instagram.com/p/CFpy6Hrh3vG/

Wszystko wskazuje jednak na to, że nawet po porodzie, gwiazdy nie zamierzają dzielić się przesadnie swoim życiem osobistym. Dużym zaskoczeniem było już to, że 24-latka zamieściła fotografie przedstawiające ją w zaawansowanej ciąży. Przecież do tej pory nie potwierdziła nawet oficjalnie narodzin swojej córeczki. Wszystkie doniesienia zdobyte zostały przez prasę.

Na instagramowym profilu Sophie zobaczyć można, chociażby zdjęcia z basenu w towarzystwie jej czteronożnego przyjaciela. Fotografie wzbudziły zachwyt nie tylko fanów aktorki, ale i innych celebrytów. Swój komentarz zostawiła na przykład Khloe Kardashian. Inna obserwatorka napisała natomiast „Okej mamy już twoje ciążowe zdjęcia, teraz chcemy zobaczyć dziecko.” Myślicie, że młodzi rodzice pochwalą się w końcu fotografiami swojej córeczki?

ZOBACZ TAKŻE: