Kim Kardashian zamieściła stare zdjęcie z siostrami. Kylie wściekła „usuń to natychmiast!”

Kim Kardashian Kylie
Kim Kardashian Kylie

Kim Kardashian ostatnio postanowiła na swoim Instagramie powrócić do dawnych czasów i zamieścić stare zdjęcie ze swoimi siostrami. Nie trzeba długo się przypatrywać, żeby zauważyć, że dzięki medycynie estetycznej żadna z nich na fotografii sprzed lat nie przypomina siebie z dziś. Kylie bardzo nie spodobało się to, że jej siostrę wzięło na wspomnienia. Młoda miliarderka wstydzi się tego, jak wyglądała kiedyś? 

Kim Kardashian od lat cieszy się ogromną popularnością. Wszystko za sprawą ujawnionej lata temu seks-taśmy, która sprawiła, że jej nazwisko poznał cały świat. Na wybryku młodej dziewczyny niewątpliwie zyskała cała rodzina. Wszyscy jej członkowie dziś są jednymi z najbardziej znanych celebrytów na całym świecie.

Kim, Kourtney, Khloe, Kylie i Kendall zachwycają wszystkich swoim niesamowitym życiem i tym, jak wyglądają. Dla wielu nastolatek są inspiracją, jednak ich nieskazitelny wygląd to zasługa licznych operacji i zabiegów medycyny estetycznej. Porównując ich stare zdjęcia z aktualnymi, aż ciężko uwierzyć, że to te same osoby.

Kim Kardashian wspomina stare czasy

Wprawdzie żadna z sióstr nie kryje się z tym, że chętnie kładzie się na stół operacyjny. Niektóre z nich jednak mają problem z tym, by pogodzić się ze swoją przeszłością. Dowodzi temu, chociażby komentarz Kylie pod wcześniej wspomnianym zdjęciem Kim. Młoda miliarderka kazała siostrze natychmiast usunąć zamieszczone zdjęcie, jednak ta nie posłuchała jej.

Kylie na tej fotografii wygląda jak zwykła nastolatka, jednak zdaje się, najbardziej przeszkadza jej to, że wygląd sprzed lat nie jest w żadnym stopniu adekwatny do tego, jak wygląda dziś. Na jej profilu nie znajdziemy ani jednego zdjęcia z przeszłości, zatem można śmiało uznać, że zdecydowała się zamknąć ten rozdział na zawsze.

Choć wielu starszych fanów Kim Kardashian i jej sióstr doskonale pamięta, jak celebrytki wyglądały przed licznymi operacjami plastycznymi, to niektóre z nich i tak za wszelką cenę chcą się od tego odciąć. Poznalibyście je na tym zdjęciu?

View this post on Instagram

Babies at Benihana 🥰

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

ZOBACZ TAKŻE:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x