Lech Wałęsa obchodzi dziś 77. urodziny! Pochwalił się wyjątkowym prezentem

Lech Wałęsa
Lech Wałęsa

Lech Wałęsa ostatnimi czasy narzekał na gorsze samopoczucie, jednak dzisiaj humor zdecydowanie mu dopisuje. To właśnie dziś mężczyzna obchodzi 77. urodziny. Z tej okazji na jego profilu na Facebooku pojawiło się mnóstwo życzeń. Były prezydent zdecydował pochwalić się wyjątkowym prezentem. 

Lech Wałęsa nie ukrywa tego, że z wiekiem ma coraz większe problemy ze zdrowiem. Ostatnio relacjonował swój pobyt w Lądku Zdrój. Jego obserwatorzy na Facebooku mogli na bieżąco śledzić, jakim zabiegom poddawał się były prezydent i jak przebiegał cały jego pobyt w sanatorium. Właśnie tam zdecydował się przejść na dietę doktor Dąbrowskiej. Przyznał nawet, że pierwszy raz od 20 lat przez te kilka dni nie przyjmował insuliny, ponieważ sama dieta sprawiła, że czuł się dużo lepiej.

Powrót do domu niestety był dla niego zderzeniem z rzeczywistością. Mężczyzna od razu poinformował, że czuje się dużo gorzej niż w sanatorium i ponownie musi brać insulinę. Fani zmartwieni jego stanem zdrowia przypominają, by pilnował się diety i zdrowego odżywiania. Dziś jednak na bok odchodzą wszelkie troski i zmartwienia, ponieważ dziś jest czas na świętowanie 77. urodzin.

Lech Wałęsa obchodzi urodziny, dostał niesamowity prezent 

Wprawdzie z uwagi na pandemię koronawirusa hucznej imprezy z tej okazji nie będzie, jednak moc życzeń spływała do niego już od rana. Na jego profilu można było znaleźć mnóstwo komentarzy z życzeniami, jednak to jedna rzecz najbardziej przykuła uwagę wszystkich.

Instytut Lecha Wałęsy opublikował filmik z życzeniami dla niego, który on sam również udostępnił na swoim profilu. Na nagraniu można zobaczyć młodych ludzi, którzy z wyrazami szacunku składają mu najserdeczniejsze życzenia. Wzruszony laureat Pokojowej Nagrody Nobla podziękował młodzieży za ten piękny gest.

Lech Wałęsa pochwalił się także pięknym tortem urodzinowym. Zobaczcie sami, jak były prezydent świętuje ten wyjątkowy dzień.

Dziękuję za życzenia

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Wtorek, 29 września 2020

Jak mogłem to nie miałem jak mam to nie mogę [takich słodyczy ]

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Wtorek, 29 września 2020

Zobacz także:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x