Widzowie nie pozostawiają suchej nitki na jednej z uczestniczek programu „Love Island”. Mają rację?

Love Island
Love Island

Co jakiś czas w willi zamieszkiwanej przez uczestników programu „Love Island” pojawiają się nowi wyspiarze. Tym razem dziewczyna, która dołączyła do reality show, zdecydowanie nie przypadła do gustu pozostałym uczestnikom. Wielu z nich dostrzegło w jej zachowaniu spisek. 

Druga edycja programu „Love Island” wzbudza jeszcze większe zainteresowanie niż poprzednia. Początkowo widzowie narzekali, że nowi uczestnicy nie dostarczają im takiej rozrywki jak ci z pierwszej edycji. Z czasem jednak zaczęli się oni rozkręcać, a co za tym idzie, widzowie przed telewizorami w końcu mają o czym dyskutować.

Dyskutują z resztą nie tylko oglądający, ale również uczestnicy będący w programie. Nie wszyscy wchodzący do willi od razu przypadają do gustu osobom, które już tam zamieszkują. Bardzo często zdarza się, że nowi Islandersi są przez nich komentowani i nie zawsze w pozytywny sposób. Z niezbyt ciepłym odbiorem spotkała się Magda, która niedawno przyleciała na wyspę miłości. Uczestnicy i widzowie podejrzewają w jej zachowaniu intrygę i nieszczerość.

Widzowie nie pozostawiają suchej nitki na jednej z uczestniczek programu „Love Island”

Magdę możemy już doskonale kojarzyć z jednego z programów rozrywkowych. Dziewczyna próbowała swoich sił w programie „Top Model„. Po dołączeniu do willi od razu sporo namieszała i choć panowie byli zachwyceni jej urodą, to panie podchodziły do niej dość sceptycznie.

Jej celem od razu było odbicie Oliwii jej partnera, czyli Igora. Chłopak długo nie zastanawiał się nad zmianą pary i szybko zdecydował się dać nowej uczestniczce szanse. Wśród widzów od razu pojawiła się teoria, według której dziewczyna miałaby jedynie grać na uczuciach Igora.

Według nich, zanim weszła do programu, już go sobie wypatrzyła i biorąc pod uwagę fakt, że jest on jednym z najbardziej lubianych przez widzów Islandersem, postanowiła ogrzać się trochę w blasku jego popularności. Sugerują zatem, że jej intencje wobec Igora nie są szczere. W związku z tym, internauci nie pozostawili na nowej uczestniczce programu „Love Island” suchej nitki. Zgadzacie się z ich teorią?

ZOBACZ TAKŻE: