Meghan Markle i książe Harry złamali postanowienia Megxitu. Elżbieta II niezadowolona

https://www.instagram.com/p/BJQSL4TAxml/?taken-by=meghanmarkle meghanmarkle Eat. Pray. Love. #vacation #Italy #positano #girlstrip (?? cred: @jessicamulroney) Source: Meghan Markle Instagram

Zagraniczne media donoszą, że Meghan Markle i książę Harry dopuścili się zabronionego czynu i złamali postanowienia Megxitu. Właśnie trwają rozmowy w sprawie ewentualnej kary dla eksroyalsów. 

Meghan Markle i książę Harry już kilka miesięcy temu postanowili wystąpić z brytyjskiej rodziny królewskiej i przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. Meghan planowała powrót do Hollywood i kontynuację aktorskiej kariery. Plany niestety nie wypaliły ze względu na rozwijającą się pandemię koronawirusa. Media donosiły również o coraz częstszych kłótniach małżonków.

Z początku Megxit jawił się jako plan doskonały. Meghan planowała wystąpić w nowych produkcjach, a do znanego sobie środowiska wciągnąć również Harry’ego. Okazało się jednak, że nic z tych marzeń nie będzie. Co prawda pomocną dłoń wyciągnął Netflix, ale wielu fanów eks książęcej pary podkreśla, że po tak wielkich zapowiedziach spodziewali się czegoś więcej.

Od czasu przeprowadzki, Meghan i Harry wzięli udział tylko w kilku projektach. Między innymi aktorka nakłaniała Amerykanów do pójścia na wybory. Jak wiadomo, Meghan nie jest fanką polityki Donalda Trumpa, co dla wielu miało jednoznaczny wydźwięk. Jej postawę skomentował nawet główny zainteresowany. „Nie przepadam za nią. Powiem więcej i pewnie słyszała to już nie raz – życzę Harry’emu dużo szczęścia, bo z pewnością mu się przyda.” – powiedział podczas spotkania w Białym Domu.

Meghan Markle złamała postanowienie Megxitu. Czekają ją konsekwencje

Okazało się, że namawianie do głosowania poróżniło nie tylko Amerykanów. Takie działanie nie spodobało się również rodzinie Harry’ego. Chodzi o jeden z zapisków w Megxicie. Jasno wynika z niego, że ani Meghan ani Harry nie mogą wypowiadać się publicznie w kwestiach politycznych. Namawianie do pójścia na głosowanie było więc złamaniem bardzo ważnej zasady.

Rodzina królewska załamuje ręce i zastanawia się, dokąd to wszystko zamierza. Czy oni mają zamiar w ogóle zastosować się do treści ustaleń z królową? Jawnie złamali zasady i powinni ponieść karę. A co, jeśli Trump wygra i Elżbieta II będzie mu się musiała tłumaczyć z ich zachowania? – napisali dziennikarze „Sunday Times”. Coraz głośniej mówi się także o ewentualnej karze. Brytyjskie media przekonują, że zachowanie Meghan Markle nie może być dłużej bezkarne.

Postawą swojego syna oraz jego ukochanej rozczarowany jest nawet sam książę Karol, który do tej pory pozostawał raczej bezstronny. Media spekulują, że już niebawem Karol przestanie zabezpieczać ich finansowo, a wtedy ich życie znacznie się skomplikuje. Do tej pory przeznaczał on na obu swoich synów nawet do 7 milionów dolarów rocznie. Czy Meghan Markle i Harry poradzą sobie bez połowy tej kwoty?

ZOBACZ TAKŻE:

Monika Szczepańska
Dziennikarka Otopress.pl - tworzy treści głównie do działów: show-biznes i lifestyle.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x