Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się kilka dni temu. Fani pytają, co z „Tańcem z gwiazdami?”

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, uczestnicy „Love Island” rozstali się już kilka dni temu. Choć wydali oficjalne oświadczenie, teraz fani martwią się, co będzie z ich udziałem w „Tańcu z gwiazdami”. 

Od rozstania Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka minęło już kilka dni. Zwycięzcy pierwszej polskiej edycji „Love Island” powiadomili o tym swoich fanów za pośrednictwem instagrama. Obydwoje dodali zdjęcia, pod którymi zamieścili pełne emocji wpisy nawiązujące do rozpadu ich relacji. Ta decyzja bardzo zaniepokoiła wiernych fanów. Obawiali się oni, że zakończenie związku i problemy osobiste wpłyną na ich udział w „Tańcu z gwiazdami”.

Jeszcze w ubiegłym odcinku, Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wyglądali na szczerze zakochanych, gdy wykonywali swój popisowy walc wiedeński. Sylwia ubrana była w białą suknię, a Mikołaj w smoking i fani spekulowali, że to niemalże niczym próba do ich przyszłego wesela. Wszystko wskazuje jednak na to, że do niego nie dojdzie.

„Tak, Kocham Sylwię… i każdy zada sobie teraz pytanie: „to co Ty do ch..a piszesz za bzdury?!”, ale pozwólcie, ze wytłumaczę. Rozstaję się z Sylwią. […] Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć.”- napisał Mikołaj Jędruszczak, a fani od razu zaczęli spekulować, że chodzi o rzekomą zdradę Sylwii. Ta jednak temu zaprzeczyła i podkreśliła, że choć ich relacja narodziła się w programie rozrywkowym, z jej strony była całkowicie szczera.

Czy Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wystąpią jeszcze razem w „Tańcu z gwiazdami”?

Sławna para już od kilku miesięcy zmagała się z kryzysem. Na pewien czas nawet się rozstała. Fani liczyli jednak na to, że drobne niezgodności da się wyjaśnić i zakochani niedługo staną na ślubnym kobiercu. W tej chwili jednak największe emocje budzi występ w „Tańcu z gwiazdami”.

Gdy Sylwia Madeńska zamieściła wpis dotyczący jej rozstania z Mikołajem, praktycznie od razu fani zaczęli spekulować na temat dalszego udziału w programie. Jedna z obserwatorek wystosowała do niej nawet swego rodzaju apel. „SYLWIA BŁAGAM CIĘ JAK LASKA LASKE NIE BIERZ KOLEJNEGO ODCINKA TZG Z UDZIAŁEM TEGO BUCA PO TYM CO ON ZROBIŁ WCZORAJ JAK CIĘ OŚMIESZYŁ Z TYM ŚLUBEM I DZISIAJ RANO TYM ŻENUJACYM OŚWIADCZENIEM MNIEJ JAJA I ZREZYGNUJ Z TZG.”- jedna z dziewczyn celowo napisała to dużymi literami, aby Sylwia od razu zwróciła na to uwagę.

Podobnych komentarzy było sporo. Nic więc dziwnego, że głos zabrała główna zainteresowana. „Kochani. Pytacie, czy w związku z zaistniałą sytuacją, pojawię się w piątkowym odcinku „Tańca z gwiazdami”. Tak, będę, postaram się zachować profesjonalnie i nie przenosić spraw prywatnych na parkiet. Tak więc do zobaczenia w piątek o 20:00 na antenie Polsatu.” – napisała Sylwia, a jej stanowisko poparł jej były partner na swoim instagramowym profilu.

ZOBACZ TAKŻE:

Monika Szczepańska
Dziennikarka Otopress.pl - tworzy treści głównie do działów: show-biznes i lifestyle.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x