Angelina Jolie w centrum uwagi. Tym razem chodzi o zmianę płci

Angelina Jolie w centrum uwagi

Zagraniczne media znowu wzięły na celownik serialową Larę Croft. Tym razem sprawa jest poważna. Angelina Jolie stała się tematem plotek w związku ze zmianą płci jakiej ma poddać się jedna z najbliższych jej osób. O kogo chodzi? Co o tym pomyśle sądzi gwiazda?

Gwiazda a problem transpłciowości

Z pewnością hollywoodzka aktorka nie ma chwili wytchnienia. Niedawno tabloidy na całym świecie rozpisywały się na temat jej rozstania z Bradem Pittem, które odbyło się w fatalnej atmosferze. Tymczasem pojawiła się kolejna sensacyjna informacja, której bohaterką jest Angelina Jolie.

Tym razem chodzi o córkę gwiazdorskiej pary. Otóż pierwsze bilogiczne dziecko Jolie i Pitta poważnie rozważa zmianę płci. 14-letnia Shiloh czuje się chłopcem uwięzionym w dziewczęcym ciele. Jak donoszą media zza oceanu jakiś czas temu córka aktorów poddała się terapii hormonalnej. Przypuszczalnie następnym krokiem będzie operacja zmiany płci.

Wydaje się, że Angelina Jolie i jej były mąż nie mogą być zbyt zdziwieni całą sytuacją. Przeglądając zdjęcia Shiloh w różnym wieku tym, co rzuca się w oczy jest jej strój. Dziewczynka praktycznie zawsze była ubrana jak chłopiec. Nawet fryzurę miała typowo męską.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Shiloh Jolie Pitt (@shiloh.jolie.pitt)

Według doniesień tabloidów od dawna bliscy zwracają się do Shiloh jak do chłopca. Warto podkreślić, iż w tej chwili Jolie i reszta rodziny mogą oficjalnie mówić do niej „John”, gdyż podobno zmiana imienia została już usankcjonowana prawnie.

Angelina Jolie w opozycji do Brada Pitta

Warto zauważyć, iż aktorka nigdy nie miała żadnego problemu z tym, iż jej córka czuje się chłopcem, a nie dziewczynką. Angelina Jolie wielokrotnie podkreślała, że zawsze będzie wspierać swoje dzieci. Świadczy o tym chociażby fakt, iż wyraziła zgodę na to, aby Shiloh rozpoczęła wspomnianą terapię hormonalną.

Zupełnie inne podejście zdaje się mieć Brad Pitt. Jak podaje „Woman’s Day Australia” gwiazdor ma spory problem z zaakceptowaniem zachowania córki, chociaż szanuje jej decyzję. Dziennikarze sugerują, iż może to wynikać ze sposobu w jaki Pitt został wychowany. Jak powszechnie wiadomo, Brad pochodzi z bardzo konserwatywnej rodziny dla której transpłciowość jest nienaturalna.

Źródło: „Woman’s Day Australia”

  1. Książę William i Księżna Kate znaleźli się w kłopotliwej sytuacji. Nikt nie mógł tego przewidzieć
  2. Jak mieszka Zofia Zborowska? Te bajeczne wnętrza oczarują każdego
  3. Hazal Subasi mówi o małżeństwie z Rizą Kocaoglu. Teraz znamy całą prawdę