Chiara Ferragni w końcu potwierdza! Leo zostanie starszym bratem

Chiara Ferragni przez dłuższy czas trzymała swoją drugą ciążę w tajemnicy, mimo iż media spekulowały o niej już od kilku tygodni. Dziś przed południem pochwaliła się na instagramie zdjęciem z USG i przyznała, że Leo będzie miał rodzeństwo.

Chiara Ferragni i Fedez są parą od kilku lat. Znana modelka blogowa i muzyk poznali się w dość zaskakujących okolicznościach. W 2016 roku hitem lata została piosenka „Vorrei ma non posto” autorstwa duetu Fedez i J-Ax. Piosenkarz zawarł tam zwrotkę, w której śpiewa o Chiarze Ferragni i jej stylowym psie, który nosi muszkę od Louis Vuitton. Utwór był we wszystkich włoskich radiach, a więc szybko dotarł również do głównej zainteresowanej. To właśnie ona skontaktowała się z raperem, po czym umówili się na kolację.

https://www.instagram.com/p/CFuGH9qBmk2/

Chiara Ferragni kilkukrotnie wspominała w wywiadach, że nie był to dla niej łatwy czas. Dopiero co rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem i czuła się bardzo samotna. Na pewno nie pomagał również fakt, że to właśnie jej były chłopak po części odpowiedzialny był za popularność jej bloga. Tworzyli go bowiem razem od podstaw, a Chiarę bardzo zabolało, gdy po wielu spędzonych razem latach odkryła jego zdradę. Sama przyznawała, że w momencie, w którym poznała Fedeza, nie czuła się najlepiej i nie spodziewała się, że wkrótce ponownie się zakocha.

33-latka i młodszy o dwa lata Fedez szybko się pobrali i doczekali pierwszego dziecka – uroczego blondynka o imieniu Leo. W kilka tygodni stali się najbardziej rozpoznawalną, włoską rodziną, a swoją codziennością chętnie dzielili się na profilach społecznościowych. Media już od kilku tygodni podejrzewały, że Chiara Ferragni jest w drugiej ciąży, ale ta długo zwlekała z jakimikolwiek oświadczeniami.

To już oficjalne. Chiara Ferragni i Fedez będą mieć drugie dziecko

Dosłownie dwie godziny temu cały świat obiegła wesoła wiadomość. Blogerka i muzyk spodziewają się drugiego dziecka. Chiara oczywiście o wszystkim poinformowała za pośrednictwem instagrama. Zamieściła tam urocze zdjęcie przedstawiające jej synka Leo, trzymającego w ręku zdjęcie z badania USG. Fotografię podpisała „Nasza rodzina się powiększa! Leo już niedługo zostanie starszym bratem.” 

https://www.instagram.com/p/CFy6Ry9Bmcp/

Podobne zdjęcie zamieścił Fedez i podpisał je krótko „Rodzina się powiększa.” Obie fotografie w krótkim czasie doczekały się łącznie aż ponad 3 milionów polubień. Fani nie szczędzą także pozytywnych komentarzy. Między innymi życzą zdrowia, pytają o samopoczucie i cieszą się wspólnym szczęściem.

Póki co ani blogerka ani jej mąż nie zdradzili nic więcej. Wciąż nie wiadomo więc, w którym miesiącu ciąży jest Chiara oraz jakiej płci jest oczekiwane dziecko. Fani na całym świecie mają nadzieję, że już wkrótce blogerka opowie coś więcej i tak jak w przypadku pierwszej ciąży, zamieszczać będzie wiele uroczych zdjęć.

ZOBACZ TAKŻE: