Hazal Subasi mówi o małżeństwie z Rizą Kocaoglu. Teraz znamy całą prawdę

Hazal Subasi małżeństwo

Niewiarygodnie wieści. Hazal Subasi zdecydowała się zabrać głos na temat związku z Rizą Kocaoglu. Mało tego, aktorka „Więźnia Miłości” szczerze odpowiedziała na pytanie dziennikarza dotyczące ich rzekomego ślubu. 

Hazal Subasi zdradza jakie są jej relacje z ukochanym

Od kilku miesięcy wielbiciele tureckiej aktorki Hazal Subasi pasjonują się jej związkiem z 17 lat starszym Kocaoglu. Część osób najchętniej przeczytałoby o ich rozstaniu. Są jednak i tacy, którzy życzą im jak najlepiej.

Fakty są takie, że w ostatnich tygodniach w mediach pojawiały się różne mniej lub bardziej sensacyjne wiadomości na temat gwiazdy „Więźnia Miłości”. Mówiło się o ciąży Hazal, a także o jej sekretnym ślubie z Rizą.

Do tej pory żadne z zainteresowanych nie skomentowało powyższych plotek. Tymczasem, dość niespodziewanie, turecki portal „Ayakli Gazete” poinformował o tym, iż Hazal Subasi udzieliła wywiadu. Serialowa Zehra opowiedziała w nim o relacjach łączących ją z Rizą Kocaoglu.

Aktorka została „przyłapana”  przez dziennikarza w kawiarni, która znajduje się w artystycznej dzielnicy Stambułu, Cihangir. Warto dodać, że ta część tureckiej stolicy słynie ze stylowych butików i przydrożnych kawiarni.

Przedstawiciel mediów zapytał Hazal Subasi o to jak pracuje się z ukochanym na planie jednego serialu. Chodzi oczywiście o serial kryminalny „Cukur”. Aktorka szczerze wyznała, iż każde z nich skupia się na własnej roli. Tym bardziej, że nie spotykają się zbyt często przed kamerą. Mało tego, dni zdjęciowe Subasi i Kocaoglu bardzo rzadko przypadają w tych samych terminach.

Co ciekawe, padło również pytanie o zazdrość. Subasi otwarcie przyznała, że nie ma z tym żadnego problemu. Gwieździe „Więźnia Miłości” nie przeszkadza to, że Riza bierze udział w scenach miłosnych.

Oczywiście dziennikarz odniósł się także do tematu ślubu Hazal Subasi i Rizy Kocaoglu. Serialowa Zehra odpowiedziała, iż w tej chwili nie myślą o małżeństwie. Warto jednak podkreślić, iż Turczynka nie wykluczyła, iż w przyszłości może się to zmienić.

Źródło: Ayakli Gazete.com

  1. Kasia Kowalska powinna interweniować? Zdaniem internautów Ola potrzebuje pomocy
  2. Książę William i Księżna Kate znaleźli się w kłopotliwej sytuacji. Nikt nie mógł tego przewidzieć
  3. Jak mieszka Zofia Zborowska? Te bajeczne wnętrza oczarują każdego