Będzie się działo w serialu „M jak miłość”. Dobra wiadomość dla wszystkich fanów produkcji

M jak miłość
M jak miłość

Nowy sezon serialu „M jak miłość” ponownie wzbudza w widzach wiele emocji. Okazuje się jednak, że to dopiero początek, a twórcy produkcji mają jeszcze wiele asów w rękawie. Najnowsze odcinki sporo namieszają w fabule. Dla wielu fanów będzie to wspaniała wiadomość. 

„M jak miłość” niezmiennie od lat cieszy się dużą popularnością. Oglądający program uwielbiają przyglądać się losom bohaterów i bardzo często emocjonalnie podchodzą do tego, co ich spotyka. Wierni fani zawsze w godzinach emisji zasiadają przed telewizorami, by dowiedzieć się, co nowego w rodzinie Mostowiaków.

Odcinki, które niedługo ukażą się na antenie, będą sporym zaskoczeniem dla wielu, ponieważ na ekrany naszych telewizorów wróci Bartek i Natalka. Wszyscy ucieszą się z powrotu dziewczyny, jednak ona początkowo nikomu nie zdradzi, co tak naprawdę jest przyczyną tego, że postanowiła wrócić z Australii. Okaże się jednak, że jej ukochany Franek zakochał się w innej i dopuścił się zdrady, tym samym przekreślając ich związek.

Będzie się działo w „M jak miłość” 

Natalka nie wróci jednak sama. Razem z nią będzie Bartek, który także zdecydował się na powrót do ojczyzny. On również wróci bez Uli u boku, a w ich małżeństwie ponownie pojawił się owiany tajemnicą kryzys. Dodatkowo kolejnym ich zmartwieniem będą długi, w które Ula wpędzi siedlisko w Grabinie.

Na powrót Uli do serialu jeszcze trochę będziemy musieli poczekać. Wprawdzie Iga Krefft, która wciela się w jej postać, już wróciła na plan serialu, jednak jej bohaterka zostanie ponownie wprowadzona do fabuły dopiero na początku przyszłego roku. Już na ten moment wiadomo jednak, że pomimo kryzysu ich związek przetrwa, a przyczyni się do tego nowy członek rodziny, który pozytywnie wpłynie na wszystkich.

Ich dom będzie wypełniony szczęściem przez Kalinkę, córkę Andrzeja i Marzeny. To właśnie ona sprawi, że wszystkie negatywne emocje zostawać będą za drzwiami ich domu. Dla wielu widzów „M jak miłość” ich powrót to wspaniałe wieści. A Wy tęskniliście za nimi?

Zobacz także: