Oliwia z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” dodała intymne zdjęcie z ukochanym. Fani zachwyceni

Oliwia Ciesiółka Ślub od pierwszego wejrzenia
Oliwia Ciesiółka Ślub od pierwszego wejrzenia

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” tworzą zgraną parę. Oboje są niezwykle aktywni w sieci, gdzie publikują prywatne fotografie. Zdjęcie, które ostatnio zamieściła dziewczyna, zachwyciło wszystkich fanów. Jest bardzo intymne. 

Oliwia i Łukasz zgłosili się do programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” w poszukiwaniu miłości. Choć program budzi wiele kontrowersji wśród oglądających ze względu na swoją formę, to i tak cieszy się dużą oglądalnością. Widzowie od razu polubili tę dwójkę, która na samym początku nie okazywała sobie zbytnio uczuć.

Oboje z dystansem podeszli do tego związku, przez co wielu widzów podejrzewało nawet, że ich relacja nie ma szans na przetrwanie. Okazało się jednak, że świetnie się dogadują i zdecydowanie są sobie pisani. Podczas finałowego odcinka ogłosili nawet, że spodziewają się dziecka. Dziś ich pociecha jest już z nimi na świecie, a młodzi rodzice chętnie dzielą się początkami rodzicielstwa za pomocą Instagrama. To właśnie tam pojawiło się ich ostatnie intymne zdjęcie.

Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” na prywatnych zdjęciach 

Oboje chętnie zamieszczają na swoich profilach zdjęcia i dzielą się tym, jak mija im życie po programie. Wszyscy widzowie uwielbiają się temu przyglądać i z zaciekawieniem śledzą, co się u nich dzieje.

Z okazji wczorajszego dnia chłopaka wiele celebrytek postanowiło zamieścić fotografie ze swoimi partnerami i złożyć im życzenia. Wśród nich znalazła się również Oliwia. Dziewczyna zamieściła zdjęcie, pod którym życzyła wszystkiego najlepszego nie tylko swojemu ukochanemu.

„Szkoda, że nie byłeś moim chłopakiem, ale jak tylko zobaczyłam Cię jako mojego zaraz-męża wiedziałam, że i bez tego się dogadamy ” – zaczęła we wpisie.

Para rzeczywiście od razu została wrzucona na głęboką wodę, ale jak widać, pasowali do siebie idealnie. Choć wielu upierałoby się przy tym, że w programach rozrywkowych takich jak między innymi właśnie „Ślub od pierwszego wejrzenia” nie da się znaleźć miłości, tak oni są żywym przykładem na to, że jednak jest to możliwe. Zdjęcie, które zamieściła dziewczyna, bardzo spodobało się jej obserwatorom. „Piękni i młodzi” – można przeczytać w komentarzach. Oliwia nie zapomniała również o męskiej części swoich fanów.

„Zdrowia, szczęścia i słodyczy wszystkim Chłopakom Oliwia życzy” – napisała Oliwia Ciesiółka.

Zobacz także:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x