Tomasz Lis kpi z Mateusza Morawieckiego. Na Twitterze zrobiło się gorąco

Tomasz Lis
Tomasz Lis

Dzisiejsza sytuacja związana z rekordową ilością zakażeń przyczyniła się do wielu komentarzy na ten temat, w tym między innymi Tomasz Lis postanowił zabrać głos. Mężczyzna w swoim wpisie zakpił z Mateusza Morawieckiego. W komentarzach od razu zawrzało, ponieważ nie tylko dziennikarz jest oburzony tym, co się dzieje. 

Tomasz Lis na swoim Twitterze bardzo często zabiera głos w różnych sprawach. Mężczyzna nie stroni od komentarzy na przeróżne tematy, w tym również bardzo często docina innym. Najczęściej pada oczywiście na nasz rząd, a tym razem oberwało się premierowi.

Rekordowa ilość zakażeń koronawirusa z pewnością przeraża wszystkich mieszkańców naszego kraju. Do stref żółtych i czerwonych dołączają kolejne województwa, które są obejmowane coraz bardziej restrykcyjnymi obostrzeniami. Wiele osób obawia się ponownego lock-downu, co tylko pogorszyłoby i tak niezbyt ciekawą sytuację gospodarki w naszym kraju. Druga fala niewątpliwie uderza w nas ze zdwojoną siłą, a my żyjemy jak gdyby nigdy nic. Duża ilość osób nie zakłada nawet maseczki, a dezynfekcja rąk zdaje się, już dawno poszła w zapomnienie.

Tomasz Lis kpi z Mateusza Morawieckiego

Wielu polityków odniosło się do zaistniałej sytuacji, sugerując tym samym, że rosnąca ilość zakażonych to wina złych decyzji podejmowanych przez rząd. Największe kontrowersje budzi powrót dzieci do szkół i według wielu, to właśnie to przyczyniło się do tego, że jednego dnia liczba chorych wzrosła do 1967 osób.

Tomasz Lis nie omieszkał nie skomentować tego, co się wydarzyło, a pod jego wpisem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy osób, które go popierają.

„1967? Ostro. To jak Panie premierze, wycofał się i już nie musimy się bać?” – napisał dziennikarz, tym samym kpiąc z wcześniejszych słów premiera.
„To efekt kolesiostwa na stanowiskach w służbie zdrowia, wygaszania opinii ekspertów, totalnego bałaganu i braku organizacji w #Sanepid’zie. Za to powinien PiS i jego przedstawiciele odpowiedzieć. Żaden trybunał – tylko karnie, za celowe spowodowanie śmierci tysięcy Polaków” – komentuje jeden z internautów. 
„Na premierze robią wrażenie miliony, a nie tysiące. Wszak to bankier” – dodaje drugi.
Tego typu komentarzy było całe mnóstwo. Na Twitterze zrobiło się naprawdę gorąco.
Zobacz także: