Can Yaman został przyjęty we Włoszech jak król. Jednak w pewnej chwili sytuacja wymknęła się spod kontroli

Can Yaman we Włoszech

Niewiarygodne co wydarzyło się tuż po przybyciu gwiazdy „Wymarzonej miłości” do Włoch. Can Yaman został powitany niczym król. W pewnym momencie sytuacja wymknęła sie spod kontroli. Na miejsce wezwano policję!

Can Yaman przyjechał w konkretnym celu

Jak dobrze wiemy, wiele osób obawiało się, czy wizyta popularnego aktora w kraju, które jeszcze do niedawna było największym ogniskiem koronawirusa, jest dobrym pomysłem. Jednakże to co działo się kiedy Can Yaman pojawił się na włoskim lotnisku powoduje, że nie mamy już takich wątpliwości.

Bez wątpienia już po wylądowaniu samolotu z gwiazdorem „Wymarzonej miłości” na pokładzie widać było, że to nie będzie spokojna wizyta. Na lotnisku na aktora czekały setki fanów. Kiedy wreszcie Can Yaman dotarł do hotelu, okazało się, że pod budynkiem koczuje tłum wielbicielek.

Kobiety skandowały imię swojego idola, prosiły o wspólne zdjęcie i autograf. W pewnym momencie sytuacja stała się na tyle trudna, że władze rzymskiego hotelu musiały wezwać policję, która miała rozproszyć tłum oszalałych z radości fanek Cana.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 𝑪𝒂𝒏𝒀𝒂𝒎𝒂𝒏_𝑲𝒓𝒂𝒍 (@canyaman_kral)

Z pewnością, mimo całej sytuacji, Can Yaman zachował się z klasą. Aktor chętnie wyszedł z pokoju hotelowego do, jak sam powiedział, „swoich dziewczyn”. Poza tym, cierpliwie pozował do zdjęć. Warto jednak podkreślić, że cały czas miał na sobie ochronną maseczkę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 𝑪𝒂𝒏𝒀𝒂𝒎𝒂𝒏_𝑲𝒓𝒂𝒍 (@canyaman_kral)

W kolejnych godzinach Yaman zaczął realizować swoje zobowiązania zawodowe. Gwiazdor wystąpił w popularnym show, które prowadzi znana dziennikarka Maria De Filippi. Podczas rozmowy wyznał, że jest bardzo przywiązany do swojej mamy. Potwierdził także, iż w czasie kwarantanny szkolił swoje umiejętności taneczne.

Źródło: il Giornale.it

  1. Książę Harry wróci do Wielkiej Brytanii. Powodem stan zdrowia Księcia Filipa
  2. Angelina Jolie w centrum uwagi. Tym razem chodzi o zmianę płci
  3. Hazal Subasi mówi o małżeństwie z Rizą Kocaoglu. Teraz znamy całą prawdę