Erkan Meric z „Więźnia Miłości” wyjawia jak dba o swoje ciało. Fanki szaleją

Erkan Meric dba o ciało

Fanki serialowego Omera nie posiadają się z radości. Erkan Meric zdradził jak dba o swoje ciało. Mało tego, gwiazda „Więźnia Miłości” pokazała nagrania.

Erkan Meric zachwyca wielbicielki

Przypuszczalnie turecki gwiazdor zdaje sobie sprawę, iż w jego zawodzie duże znaczenie ma wygląd. Z tego powodu Erkan Meric stara się dbać o swoje ciało. Jakiś czas temu pokazywaliśmy nagrania, na których widać serialowego Omera, który ćwiczy na siłowni, pływa oraz gra w piłkę nożną Tymczasem, okazuje się, że mężczyzna ma też inne sposoby na zachowanie idealnego wyglądu.

Prawdopodobnie nie będzie niczym zaskakującym jeśli powiemy, iż Erkan Meric korzysta z pomocy specjalistów. Jednak sporym zaskoczeniem wydaje się fakt, że gwiazda „Więźnia Miłości” otwarcie przyznaje się do tego, a także udostępnia nagrania ze swoich wizyt w salonie piękności.

Prawdziwym hitem jest filmik, na którym widzimy Erkana, który jest u kosmetyczki. Merkan ma robiony maniciure. Trzeba przyznać, że to niecodzienny widok. Wielu mężczyzn bowiem ciągle uważa, że mężczyzna nie powinien korzystać z usług salonu piękności. Nie mówiąc już o tym, aby pokazywać całemu światu jak kosmetycznka piłuje im paznokcie. Jednak serialowy Omer nie ma z tym najmniejszego problemu. Wprost przeciwnie jest uśmiechnięty i zrelaksowany.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Erkan Meriç ✨ (@erkanmrc86)

Kolejne z nagrań przedstawia aktora, który siedzi na fotelu fryzjera. Erkan Meric cierpliwie znosi misterne układanie swojej fryzury. Zresztą takich filmików, które pokazują gwiazdora u fryzjera jest w mediach społecznośćiowych znacznie więcej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Erkan Meriç ✨ (@erkanmrc86)

Jak widać, Erkan Meric nie wstydzi się tego, że dba o swoje ciało. Natomiast fanki serialowego Omera są zachwycone mogąc oglądać go na takich nagraniach, jak te zaprezentowane powyżej. Świadczy o tym spora ilość emotikonów w kształcie serduszek, czy buziaków umieszczanych pod takimi filmikami.

Źródło: Instagram

  1. Książę Harry wróci do Wielkiej Brytanii. Powodem stan zdrowia Księcia Filipa
  2. Can Yaman został przyjęty we Włoszech jak król. Jednak w pewnej chwili sytuacja wymknęła się spod kontroli
  3. Hazal Subasi mówi o małżeństwie z Rizą Kocaoglu. Teraz znamy całą prawdę