Kamil Stoch przyznaje, że ma za sobą ciężkie dni. Fani wspierają skoczka

Kamil Stoch trudny czas

Lider naszej kadry skoczków narciarskich wyznał, że ostatni czas nie był dla niego zbyt łatwy. Nieocenieni kibice od razu zareagowali na to, co powiedział Kamil Stoch. Posypała się lawina dobrych słów.

Kamil Stoch szczery do bólu

Na pewno życie sportowca nie należy do najprzyjemniejszych. Poza zdobywaniem medali i pucharów, jest też druga strona tego zawodu. Ciężkie treningi, wyrzeczenia, na który musi przygotować się każdy, kto chce coś osiągnąć w sporcie. Z pewnością wie o tym dobrze Kamil Stoch.

Nasz mistrz właśnie dodał wymowny wpis na swoim Instagramie. Niewątpliwie Kamil Stoch napracował się w tym tygodniu i to ciężko. Jak sam wyznaje, ma za sobą intensywne dni. Przypuszczalnie sportowiec odbył szereg wymagających treningów pod okiem swoich szkoleniowców.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Intensywny tydzień za mną 💪🏻😊 Miłego weekendu 👊🏻 #afterwork #workout #gym #kamilstoch #yesweekend #goodmood

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

Patrząc na to co jest na 2. planie zdjęcia, tuż za plecami Kamila, nie trudno orzec, że zajęcia, o których pisze odbywały sie na siłowni. Bezsprzecznie widzimy bowiem sprzęt wykorzystywany do ćwiczeń siłowych. Poza tym, hashtagi #gym #workout umieszczone pod fotografią również mówią wiele.

Mistrz jest w dobrym nastroju

Kamil Stoch wydaje się zadowolony z pracy jaką wykonał przez ostatnie dni. Chociaż z pewnością czuje ogromne zmęczenie. Prawdopodobnie z tego powodu wierni kibice przesłali mu moc ciepłych słów. Oczywiście pojawiły się życzenia udanego weekendu, przyjemnego wypoczynku i regeneracji sił.

Miłego weekendu 🤗 dużo słońca ☀️

Mistrzu! Milego odpoczynku!

Zdrówka Mistrzu

Co ciekawe, wiele osób nawiązało do obietnicy, którą Stoch złożył kibicom jakiś czas temu. Przypomnijmy, że nasz mistrz zobowiązał się dzielić z kibicami ciekawostkami dotyczącymi skoków narciarskich. Bez dwóch zdań pierwszy post dotyczący kontroli antydopingowej cieszył się wielkim zainteresowaniem. Z tego powodu internauci nieustannie dopytują się o nowy wpis.

Czy możemy spodziewac się kolejnych ciekawostek?

Kiedy jakieś kolejne ciekawostki? 💖 PS nie mogę się doczekać

Ku uciesze użytkowników popularnego portalu społecznościowego, Stoch potwierdził, że niebawem pojawi się nowa ciekawostka.

Źródło: Instagram

  1. Książę Harry wróci do Wielkiej Brytanii. Powodem stan zdrowia Księcia Filipa
  2. Maryla Rodowicz ujawnia kolejne rewelacje. „Po półgodzinie zaciągnął mnie do sypialni”
  3. Sphinx ma spory kłopot. Czy popularnej sieci restauracji grozi likwidacja?