Netflix. Nowe filmy i seriale. Lista premier z datami na październik

Netflix
Netflix

Netflix często dokłada do swojej biblioteki mnóstwo filmów i seriali. Praktycznie każdego miesiąca są jakieś premiery w związku z czym, zawsze jest co oglądać. Dziś skupimy się na liście nowości na październik. W naszym artykule znajdziecie dokładne daty emisji nowych produkcji. 

Netflix jest jedną z największych platform streamingowych, na których można znaleźć różnego rodzaju filmy i seriale. Z uwagi na to, że repertuar jest naprawdę bogaty, każda osoba może znaleźć coś dla siebie. Mimo że jest to płatna witryna, to i tak korzysta z niej wiele osób.

Już w dwa pierwsze dni października pojawiło się mnóstwo nowości. Do nowych filmów i seriali dołączyły: „Oktoberfest: Piwo i krew”, „Dobrego dnia, Veronico”, „All because of you”, „Carmen Sandiego: Sezon 3”, „Fatalna czarownica: Sezon 4”, „Emily w Paryżu”, „Poważni ludzie”, „Wampiry kontra Bronks”, „Więź”, „Zajmiesz się nim?”, „Òlòtūré”, „Dick Johnson nie żyje”, „Tut Tut Autka: Halloween w Pagórkowie”. Taką ilością premier zasypano nas przez zaledwie dwa dni, a to co będzie później to prawdziwa petarda.

Netflix. Co oglądać? Lista premier z datami

4 października: „David Attenborough: Życie na naszej planecie”.

6 października: „Super Gwiazdka: Halloweenowa bohaterka”.

7 października: „Ku jezioru”, „Hubie ratuje Halloween”.

9 października: „Ciche studia”, „Nawiedzony dwór w Bly”, „40-letnia raperka”, „Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci: Sezon 2”, „Dzieciaki straszaki: Dzień Wszystkich Potworów”.

11 października: „Stranger: Sezon 2”.

12 października: „Kipo i Dziwozwierze: Sezon 3″.

13 października: „W chacie Berta Kreischera”, „Oktonauci i Wielka Rafa Koralowa”.

15 października: „Dystans społeczny”, „Poradnik łowczyni potworów”, „Love Like the Falling Rain”, „Razem dla Roony”.

16 października: „Rewolucja”, „Ktoś musi umrzeć”, „Star Trek: Discovery: Sezon 3”, „Grand Army”, „Domy na miarę marzeń”, „Proces Siódemki z Chicago”, „Psia Akademia: Sezon 2”, „Ostatnie dzieciaki na Ziemi: Księga 3”.

19 października: „Niewyjaśnione tajemnice: Część 2″.

20 października: „Magiczny autobus znów rusza w trasę: Pani Loczek razy trzy”, „Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać – zaprasza David Letterman”.

Co jeszcze przygotował dla nas Netflix?

21 października: „Rebeka”, „Alienista: Anioł Ciemności”.

22 października: „You Me Her: Sezon 5”, „Padlina”, „Ruch”.

23 października: „Porwana”, „Barbarzyńcy”, „Gambit królowej”, „Wyprawa na księżyc”.

27 października: „Sarah Cooper: Everything’s Fine”, „Guillermo Vilas: Sprawiedliwy wynik”, „Blood of Zeus”, „Randki od święta”.

28 października: „Tajemnice grobowca w Sakkarze”, „Suburra: Sezon 3”.

30 października: „Somebody Feed Phil: Sezon 4”, „Czyj to dom?”, „Dzień Pański”.

Zobacz także: