Robert Lewandowski zadziwił niejednego kibica. Wcale nie chodzi o kolejne trofeum piłkarskie

Robert Lewandowski zadziwił

Nasz obecnie najlepszy piłkarz, Robert Lewandowski zaskoczył niejednego kibica. Co ciekawe, wcale nie chodzi o kolejne trofeum, które zdobył napastnik Bayernu Monachium. Mowa o całkiem innej rzeczy, nie związanej z piłką nożną. 

Polak najlepszym piłkarzem

Jak każdy z nas dobrze wie, polski snajper odebrał ostatnio nagrodę dla Piłkarza Roku UEFA. Robert Lewandowski pokonał takie sławy jak Kylian Mbappe czy Neymar. Jednakże nikt nie może powiedzieć, że Polak nie zasłużył na to wyróżnienie. Triumf z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów, Bundeslidze i Pucharze Niemiec, a do tego tytuły króla strzelców w każej z wymienionych rywalizacji musiały dać końcowy sukces.

Elegancko ubrany Robert Lewandowski odebrał trofeum na uroczystej gali. To właśnie podczas relacji z tego wydarzenia wielu ludzi nie mogło uwierzyć w to co widzi, a raczej słyszy.

Otóż podczas odbierania nagrody, jak i podczas rozmowy z prowadzącą galę, Robert wykazał się dobrą znajomością języka angielskiego. Do tej pory wiedzieliśmy, że Lewandowski posługuje się znakomicie językiem niemieckim. W końcu od wielu lat gra w niemieckiej lidze. Jednakże ze stopnia znajomości języka angielskiego „Lewego” nie zdawaliśmy sobie sprawy.

Robert Lewandowski na ustach całej Europy

Okazuje się, że Robert Lewandowski posługuje się na tyle dobrze językiem Szekspira, że może swobodnie rozmawiać, a nawet żartować. Oczywiście można by się przyczepić do pomyłek gramatycznych, czy też wymowy, ale ogólne wrażenie jakie robi nasz piłkarz jest znakomite.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Bayern München | بایرن مونیخ (@fcbayernfansir)

Niewątpliwie dostrzegli to internauci, którzy pozytywnie odnieśli się do umiejętności językowych napastnika Bayernu Monachium. A trzeba dodać, że komentowali nie tylko Polacy, ale kibice z całej Europy.

Niesamowite jak oni wszyscy potrafią mówić po angielsku a mówią dobrze

🔥🔥on mówi po angielsku dobrze, ten facet może zrobić wszystko❤

Żeby nasi politycy mówili takim angielskim 🙂

A Wy drodzy Czytelnicy również jesteście zaskoczeni językowymi zdolnościami Roberta Lewandowskiego?

Źródło: YouTube, Instagram

  1. Książę Harry wróci do Wielkiej Brytanii. Powodem stan zdrowia Księcia Filipa
  2. Can Yaman został przyjęty we Włoszech jak król. Jednak w pewnej chwili sytuacja wymknęła się spod kontroli
  3. Erkan Meric z „Więźnia Miłości” wyjawia jak dba o swoje ciało. Fanki szaleją