Kolejny ślub w rodzinie królewskiej! Wszystko utrzymane w tajemnicy aż do ostatniej chwili

Kolejny ślub w rodzinie królewskiej. Niedawno głośno było o zamążpójściu księżniczki Beatrice. Teraz na związek małżeński zdecydowała się inna jej krewna. Także tym razem wszystko zachowane było w tajemnicy.

Śluby w brytyjskiej rodzinie królewskiej mają to do siebie, że zawsze budzą ogromne zainteresowanie osób na całym świecie. Relację z uroczystości Kate Middleton i Williama czy Meghan Markle i Harry’ego obejrzały miliony osób! Wszystko wskazuje jednak na to, że mniej znane członkinie królewskiego rodu, preferują spokój i ślub z dala od wścibskich paparazzich.

https://www.instagram.com/p/B8itnUNlvKU/

Dopiero co informowaliśmy o sekretnym ślubie księżniczki Beatrice z Eduardem Mapelli Mozzi. Oficjalnym powodem kameralnej uroczystości była pandemia koronawirusa. Niemniej jednak, jeśli sama zainteresowana miałaby taki kaprys, o wszystkim, z całą pewnością powiadomiłaby media z wyprzedzeniem. Tym czasem o jej ślubie większość dowiedziała się dopiero po fakcie.

Podobnie jest w przypadku innej członkini królewskiego rodu, która wesołą nowinę przekazała na instagramie kilka dni po samej uroczystości. Dzięki temu uniknęła rozgłosu, a dzień ślubu faktycznie należał tylko do niej. O kim mowa?

Sekretny ślub Flory Ogilvy

Ceremonia zaślubin Flory Ogilvy i Timothy’ego Vesterberga odbyła się w ubiegły weekend w Londynie. Flora jest wnuczką księżniczki Aleksandry, kuzynki królowej Elżbiety. Ślub miał miejsce w Kaplicy Królewskiej w Pałacu św. Jakuba. Młoda para szczególnie dbała o swoją prywatność. To dlatego na ślub nie zaprosiła zbyt wielu gości, a całe wydarzenie utrzymane zostało w sekrecie.

https://www.instagram.com/p/CFziPnFFPsn/?utm_source=ig_embed

Flora Ogilvy zaprezentowała się w bardzo prostej, a zarazem eleganckiej sukni projektu Emilii Wickstead. Fani rodziny królewskiej mogli podziwiać ją na instagramowej fotografii, która pojawiła się dopiero w kilka dni po całej ceremonii. „Timothy i ja pobraliśmy się w Chapel Royal, St James’s Palace w sobotę 26 września. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi i nie możemy się doczekać świętowania w przyszłym roku.”- napisała pod fotografią.

W tej chwili Flora zajmuje 54. miejsce w kolejności do brytyjskiego tronu. Z reguły nie pojawia się ona w tabloidach tak często, jak chociażby Kate czy Meghan, ale i tak budzi spore zainteresowanie wśród fanów królewskiego rodu. Arystokratka ma 26 lat i zajmuje się konsultacjami do spraw sztuki. Ze swoim mężem Timothym poznała się wiele lat temu.

ZOBACZ TAKŻE: