Gargamel vs Reżyser Życia. Starcie gigantów polskiego YouTube

Gargamel vs Reżyser Życia to nowa "drama" na polskim YT

Każdy materiał Gargamela (GargamelVlog) odbija się szerokim echem w polskim internecie. Nie inaczej jest z najnowszym filmem – o Reżyserze Życia.

Jakub Chuptyś, szerzej znany jako „Gargamel”, słynie z ciętego języka i ciekawych obserwacji. Twórca od kilku lat publikuje w sieci i przekazuje swoje tezy w barwny sposób. Nie tylko dało mu to rozgłos, ale też przysporzyło wielu wrogów. Raczej się to nie zmieni, gdyż właśnie w serwisie YouTube pojawił się film, w którym Gargamel krytykuje Reżysera Życia.

Gargamel wytyka twórcy, że w swojej działalności stosuje podwójne standardy. Głównym przykładem jest rzekomo udawana empatia, jaką Reżyser Życia ma wykazywać się w swoich filmach. Ponadto, w oczach Gargamela, Reżyser Życia ma przerośnięte ego.

Gargamel vs Reżyser Życia

Gargamel nie ogranicza się tylko do twórczości internetowej. Pracuje również w radiowej Czwórce. To spowodowało jego rzadsze pojawianie się na YouTube. Skupienie na radiu zaowocowało w produkcji ciekawego podcastu „Dwóch typów podcast”, gdzie – wraz z Generatorem Frajdy – omawiają m.in. to, co dzieje się w internecie.

Opublikowany wczoraj film na pewno spotka się z reakcją głównego bohatera. Będzie to prawdziwe starcie gigantów o przerośniętym ego. Ponieważ obaj maja dużą widownię, zapowiada się gorący październik na polskim YouTubie.