Joanna Jędrzejczyk zdobyła się na wspaniały gest. To, co zrobiła wzruszyło wszystkich fanów

Joanna Jędrzejczyk
Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk znana jest nie tylko z ogromnych sukcesów, jakie odnosi w sporcie, ale również z tego, że chętnie niesie pomoc innym i angażuje się w liczne akcje charytatywne. To, co zawodniczka MMA postanowiła zrobić, wzruszyło wszystkich. To naprawdę piękny gest. 

Joanna Jędrzejczyk to bez wątpienia najpopularniejsza zawodniczka w naszym kraju. O jej dokonaniach jest głośno na całym świecie. Swoją ostatnią walkę stoczyła w marcu i po wyrównanym pojedynku niestety przegrała na punkty. Wyznała, że do końca tego roku ma zamiar jeszcze zostać w Polsce, ale bardzo chętnie ponownie zmierzy się ze swoją rywalką w walce o pas. Zanim jednak do tego dojdzie, jak przyznał Dana White, szef organizacji MMA, najpierw Polka musi stoczyć pojedynek z inną przeciwniczką. Dopiero później będzie mogła ponownie stanąć w oktagonie z Zhang Weili. 

Kobieta jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie relacjonuje swoje życie zarówno prywatne, jak i zawodowe. Ostatnio postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami pięknym gestem, na który się zdobyła. Zawodniczka ma naprawdę wspaniałe serce.

Joanna Jędrzejczyk zdobyła się na wspaniały gest

Ostatnio wraz z przyjaciółkami miała okazję wziąć udział w programie „Przyjaciele na zawsze”. Wyznała, że uwielbia formaty takich programów. Oprócz tego, że uczestnicy świetnie się bawią podczas nagrywania odcinka, to dodatkowo mają szczytny cel.

Joanna Jędrzejczyk wraz z przyjaciółkami zdobyła aż 30400 złotych. Kobieta wyznała, że pieniądze, które wywalczyły, przekażą na Dom Dziecka w Olsztynie. Podkreśliła, że ich cel nie mógł być inny, ponieważ ona sama od zawsze wspierała domy dziecka. Wspomniała nawet, że mając zaledwie 10 lat, zorganizowała zbiórkę pieniężną na ten cel.

Jej wspaniały gest został bardzo ciepło odebrany przez wszystkich jej fanów. Bardzo spodobało się im nie tylko to, że Joanna Jędrzejczyk przeznacza wygraną na szczytny cel, ale również samo to, że zdecydowała się na udział w programie.

Zobacz także: