Kate Middleton spodziewa się kolejnego dziecka? Te gesty na to wskazują

Kate Middleton spodziewa się czwartego dziecka. Takie domysły już po raz kolejny pojawiają się w zagranicznej prasie. Niemniej jednak najnowsze zdjęcia faktycznie mogą wskazywać na to, że księżna znów jest w ciąży.

Phil Dampier królewski autor donosi, że zdjęcia wykonane podczas spotkania z sirem Davidem Attenborough mogą być najlepszym dowodem na to, że księżna Kate znów jest w ciąży. Według niego William i Kate Middleton wyglądają promiennie i nie kryją swojej radości, co może być równoważne z oczekiwaniem na kolejnego potomka.

„Jestem pewien, że Kate pokochałaby kolejne dziecko. Nawet trzyma się za brzuch, co wskazuje, że może znowu jest w ciąży!” – oznajmił Phil Dampier, wskazując na to, że mowa ciała jest w tej kwestii niezwykle istotna. Podobne zdanie ma Judi James, specjalistka od języka ciała, która wcześniej zajmowała się analizą zachowań Meghan Markle.

https://www.instagram.com/p/CC_bQtQnRPp/

„Wiem, że to może być charakterystyczny gest dla Kate, ciężarnej lub nie, ale tutaj kładzie dłoń płasko na brzuchu w geście pół-ochronnym, zamiast go objąć, jak to zwykle bywa w jej przypadku.”- wyjaśniła James.

Kate Middleton zawsze chciała mieć trójkę dzieci

Phil Dampier przyznał, że Kate Middleton zawsze marzyła o trójce dzieci. Być może jednak psotny i żywiołowy Louise sprawił, że zmieniła zdanie i po raz kolejny chciałaby zostać mamą. Według osób współpracujących z rodziną królewską, Kate wygląda ostatnio kwitnąco.

Zmianę wizerunku zauważyła również Lalla Bronshtein – stylistka gwiazd, która powiedziała mediom, że styl ubioru Kate Middleton zmienił się znacząco w ostatnim czasie. Księżna wybiera luźne i zwiewne sukienki, takie jak nosiła w przypadku wcześniejszych ciąż.

https://www.instagram.com/p/CEegFYzHdFV/

Podczas ostatniego spotkania z sirem Davidem Attenborough, uwagę przykuwała również Charlotte. Córka Kate nie odstępowała swojej mamy prawie na krok i zdecydowanie nie kryła podekscytowania. Niektórzy uznali więc, że szeroki uśmiech na twarzy dziewczynki spowodowany był odkryciem tego, że Kate spodziewa się kolejnego dziecka. Media spekulują, że prawdy dowiemy się w ciągu najbliższych dni.

ZOBACZ TAKŻE: