Sekretny baby shower Maffashion. Pochwaliła się wieloma zdjęciami

Maffashion wspomina sekretny baby shower. Zdjęciami postanowiła podzielić się dopiero po porodzie. Sielski klimat zrobił wrażenie na jej fanach.

Maffashion bardzo długo zwlekała z potwierdzeniem ciąży. O tym, że spodziewa się dziecka jej obserwatorzy pisali już od dawna, jednak sama zainteresowana nie chciała się wypowiadać. Jak przyznała później, nie jest zwolenniczką chwalenia się ciążą w pierwszych jej miesiącach, gdy wszystko jeszcze się może zdarzyć. Faktycznie blogerka przekazała te wesołe informacje dopiero na krótko przed rozwiązaniem.

Odkąd mały Bastian jest już na świecie, Maffashion coraz chętniej wspomina ostatnie dziewięć miesięcy i dzieli się z fanami brzuszkowymi sesjami. Zdążyła już nawet pokazać światu swoją po porodową formę i przyznać, że znów mieści się w swoje stare jeansy.

https://www.instagram.com/p/CF9ll_jA54a/

Kilka dni temu z pomocą Sary Boruc obserwatorzy dowiedzieli się również, co oznaczają inicjały BJF – Bastian Jan Fabijański. Teraz kolei przyszła na wspominki z utrzymywanego do tej pory w tajemnicy baby shower, które miało miejsce jeszcze przed narodzinami Bastiana.

Maffashion pokazała fanom jak wyglądało jej sekretne baby shower

Blogerka przyznała, że całe przyjęcie na cześć syna zorganizowały jej koleżanki. Podczas całego wydarzenia dziewczyny robiły dużo zdjęć, ale dopiero teraz Maffashion zdecydowała się nimi podzielić. Jak sama przyznała, wcześniej była zbyt skupiona na sobie i zdrowiu swoim i swojego dziecka, aby informować o tym również obserwatorów.

https://www.instagram.com/p/CF9MItogAOI/

„Jakiś czas temu… Dziewczyny zorganizowały mi świetne popołudnie.”- napisała pod zdjęciami i zamieściła ich około kilkunastu. Jak sama przyznała, przyjęcie zaliczyć można było do jak najbardziej udanych. Obserwatorzy oczywiście są całkowicie oczarowani. Jak przyznają, klimat całego wydarzenia był wyjątkowo magiczny. Plusem jest także to, że organizatorkom udało się zachować wszystko w tajemnicy i żadna z uczestniczek nie zamieściła wcześniej fotografii.

„Dziękuję moim ziomkom za tak wzruszającą niespodziankę, zorganizowanie tej bajkowej imprezy i za obecność.” – zamieściła pod kolejnymi zdjęciami. Dzięki fotorelacji zobaczyć można, że na przyjęciu byli między innymi Sara Boruc, Jankes oraz najbliżsi znajomi Maffashion.

ZOBACZ TAKŻE: