Meghan Markle i Harry nie chcą widzieć rodziny. Święta spędzą w samotności

Meghan Markle i Harry nie planują powrotu do Wielkiej Brytanii na święta. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne Boże Narodzenie spędzą we trójkę w Kalifornii.

Jak donoszą media, Meghan Markle i Harry nie wyobrażają sobie spędzenia tegorocznych świąt Bożego Narodzenia w towarzystwie Kate i Williama. Choć do świąt zostały jeszcze ponad dwa miesiące, para jest już pewna, że pozostanie w swoim domu w Kalifornii.

Informator magazynu „Vanity Fair” jest pewny, że powodem ich decyzji są napięte stosunki między obydwoma małżeństwami. Odkąd Harry zdecydował się na odejście z rodziny królewskiej i wyprowadzkę za ocean, jego kontakty z bratem uległy pogorszeniu. Nie pomaga również sama Meghan, która nie przepada za księżną Kate i to z wzajemnością.

Meghan Markle i Harry nie wrócą do rodzinnego domu byłego księcia Sussex

Święta to czas, który rodzina królewska zawsze spędzała wspólnie. Wszystko wskazuje jednak na to, że w tym roku Meghan i Harry wyłamią się z tradycji i pozostaną w nowym domu w Kalifornii. Jak donoszą informatorzy, młode małżeństwo otrzymało świąteczne zaproszenie od królowej Elżbiety, ale nie zamierza z niego skorzystać. Bliski znajomy pary poinformował anonimowo, że Meghan nie czuje się na siłach, aby skonfrontować się z księżną Kate.

https://www.instagram.com/p/CCMfhr1nRX4/

„Vanity Fair” podało, że Meghan i Harry w końcu cieszą się swobodą, własną, małą rodziną i nowym życiem w słonecznej Kalifornii. Meghan Markle dzięki temu czuje się wolna od obowiązków, a także w pełni kontroluje całe ich życie. Informatorzy mówią, że William do tej pory nie wybaczył bratu, że ten porzucił rodzinę i zdecydował się na mieszkanie za oceanem, co dla niego równoznaczne było z wyborem wygodnego życia i zrzucenia wszystkich problemów na jego głowę.

„Powiedzmy, że sytuacja między Harrym i jego bratem nie jest najlepsza. Nie sądzę, żeby ktokolwiek był teraz gotowy na rodzinne Święta Bożego Narodzenia i rodzinne przytulanie.”- wyznał bliski znajomy Meghan i Harry’ego. To już drugie święta, które małżonkowie spędzą z dala od rodziny królewskiej. Rok temu świętowali je w Kanadzie z mamą Meghan.

ZOBACZ TAKŻE: