Oliwia Bieniuk wzruszająco o zmarłej mamie. Nastolatka podzieliła się wyjątkową fotografią

Oliwia Bieniuk Anna Przybylska
Oliwia Bieniuk Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk postanowiła uczcić pamięć o swojej zmarłej 6 lat temu mamie za pomocą pięknego zdjęcia. Anna Przybylska była uwielbianą aktorką, dlatego dziś wszyscy ze łzami w oczach wspominają, jakim wspaniałym człowiekiem była. Dla najbliższych, jej odejście było bardzo trudne.

Oliwia Bieniuk w 6. rocznicę śmierci mamy postanowiła opublikować jej zdjęcie, które dotychczas nie ujrzało światła dziennego. Nastolatce niewątpliwie brakuje mamy, o czym niejednokrotnie wspominała. Choć nastolatka raczej stroni od tak prywatnych kwestii, to ostatnio udzieliła kilku osobistych wywiadów, w którym opowiedziała o tym, jak ją wspomina.

„Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom” – mówi córka Anny i Jarosława.

Mimo upływu lat ten temat wciąż jest dla niej niezwykle bolesny. Dziewczyna wspomniała również, że poradzenie sobie z bólem po odejściu jednego z rodziców wydłużyło jej okres dojrzewania, przez co przez długi czas czuła się mniej dojrzała od swoich rówieśników.

Oliwia Bieniuk wspomina zmarłą mamę

Dziewczyna wcześniej już niejednokrotnie udostępniała zdjęcia swojej mamy. To właśnie dzięki niej zainteresowała się aktorstwem i modelingiem. Wyznała również, że pamięta, jakie rady dawała jej Anna Przybylska.

„Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała. Ale nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda” – mówi Oliwia Bieniuk.

Dodała jednak, że została jej po mamie szkatułka z biżuterią, do której zagląda, gdy ma gorsze dni. Wyznała dodatkowo, że często wraca do filmów, w których zagrała. Z okazji rocznicy jej śmierci postanowiła zamieścić na Instagramie zdjęcie z prywatnego archiwum. Podpis „Love you mommy” rozczulił wszystkich obserwatorów nastolatki.

Oliwia Bieniuk
Instagram / Oliwia Bieniuk

Zobacz także: