Była uczestniczka „Top Model” rozgrzewa fanów do czerwoności. Nagie zdjęcie prosto z wanny spodobało się internautom

Top Model
Top Model

Aleksandra Żuraw, mimo że nie zwyciężyła programu „Top Model”, to po udziale w nim na pewno nie może narzekać na brak zainteresowania jej osobą. Jej profile śledzą tysiące użytkowników, a zdjęcie, którym się ostatnio podzieliła, wywołało sporo kontrowersji. Obserwatorom celebrytki wzrosło ciśnienie. 

Udział w programie „Top Model” daje uczestnikom ogromne szanse na zrobienie kariery nie tylko w modelingu. Większość z nich po udziale w reality show natychmiast staje się influencerami, którzy zarabiają na życie w Internecie. Ola Żuraw zaskarbiła sobie sympatię widzów stacji TVN, a po tym, jak odpadła z programu, postanowiła wykorzystać swoje pięć minut popularności i kuć żelazo, póki gorące.

Dziewczyna bardzo szybko dostawała propozycję nowych, dochodowych współprac. Od jej udziału w programie minęło już kilka lat, a ona w tym czasie zdążyła założyć kilka firm, kanał na YouTube i zebrać na swoim Instagramie ponad 317 tysięcy obserwatorów. Ma dopiero 27 lat, a osiągnęła już naprawdę sporo. W związku z tym, że niedawno świętowała swoje urodziny, postanowiła podzielić się z fanami odważnym zdjęciem prosto z wanny.

Ola Żuraw z „Top Model” rozgrzewa fanów do czerwoności 

Na swoim Instagramie chętnie dzieli się modowymi inspiracjami, ale również tym, jak wygląda życie samotnej matki. Kobiety uwielbiają ją oglądać i wiele z nich przyznaje, że jest dla nich prawdziwą inspiracją.

Dziewczyna zawsze mogła pochwalić się piękną figurą, jak na modelkę przystało. Kiedy jednak dwa lata temu zaszła w ciążę, jej ciało bardzo się zmieniło. Przed samym porodem ważyła blisko 112 kilogramów. Po porodzie szybko wzięła się za siebie, żeby wrócić do formy sprzed błogosławionego stanu. Dziś już ponownie wygląda jak prawdziwa petarda.

Była uczestniczka programu „Top Model” przy okazji świętowania urodzin pochwaliła się odważnym zdjęciem, które bardzo spodobało się internautom. Pod postem celebrytki posypało się mnóstwo życzeń i komplementów odnośnie jej wyglądu.

https://www.instagram.com/p/CF4LwU3nyie/

Zobacz także: