Agnieszka Woźniak-Starak zdominowana przez Ewę Drzyzgę? Widzowie DDTVN nie mają wątpliwości

Agnieszka Woźniak-Starak DDTVN
Agnieszka Woźniak-Starak DDTVN

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że nowymi prowadzącymi DDTVN zostaną Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Wszystkich widzów zaskoczyło te połączenie, dlatego z zaciekawieniem przyglądali się oni temu, jak poradzą sobie gwiazdy z nowym wyzwaniem. Teraz już nie mają wątpliwości, że była gospodyni programu „Rozmowy w toku” zdominowała młodszą koleżankę. 

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga od połowy września mają okazję wspólnie poprowadzić uwielbiany przez widzów program „Dzień dobry TVN”. Paniom na pewno towarzyszył niemały stres, w końcu widownia programu jest naprawdę ogromna. Obie jednak na początku zostały bardzo ciepło przyjęte.

Widzom nie umknął jednak fakt, że obu dziennikarkom trudno jest znaleźć wspólny język. Styl, w jakim prowadzą program, zupełnie różni się od siebie. Na oficjalnym fanpage DDTVN można przeczytać sporo opinii widzów. Większość z nich twierdzi, że Ewa Drzyzga stara się za wszelką cenę wyróżnić na tle koleżanki i bardzo często chamsko wchodzi jej w zdanie.

Agnieszka Woźniak-Starak zdominowana przez Drzyzgę? 

Widzowie zauważyli również, że Ewa Drzyzga ma pewne przyzwyczajenia w kwestii prowadzenia programów. Z uwagi na to, że dotychczas prowadziła je sama, to nie potrafi podzielić się tą funkcją z inną osobą. Wytknięto jej zatem, że czuje się, jakby sama prowadziła program, a Agnieszka boi się nawet odezwać.

Wielu zauważa także, że Drzyzga jest zawsze dużo lepiej przygotowana. Kobieta ma większy zasób słów, przez co z łatwością przychodzi jej wypowiadanie się na różne tematy. Rzadko nawiązuje dialog z drugą prowadzącą, a jeśli już Adze uda się wtrącić w zdanie to przeważnie trzęsie jej się głos i zaczyna się jąkać.

Takich komentarzy jest całe mnóstwo, choć obie panie deklarują, że współpracuje im się ze sobą bardzo dobrze. Może Agnieszka Woźniak-Starak z upływem czasu nabierze więcej pewności siebie i weźmie przykład z Drzyzgi. A Wam jak podoba się nowy duet prowadzący DDTVN?

Zobacz także: