Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak karmi piersią. Prawdziwe macierzyństwo bez cenzury

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan niedawno przywitali na świecie drugie dziecko. Aktorka chętnie dzieli się na swoim Instagramie pięknymi chwilami macierzyństwa. Ostatnio pokazała zdjęcie, na którym karmi piersią, a kobiety są zachwycone, że odważyła się pokazać, jak wygląda macierzyństwo bez cenzury. 

Barbara Kurdej-Szatan nie narzeka na brak zainteresowania fanów swoim życiem. Aktorka jakiś czas temu podzieliła się radosną nowiną, że wraz z ukochanym wyczekują narodzin drugiego dziecka. Niedawno na świat przyszedł mały Henio, który skradł serce świeżo upieczonych rodziców. Gwiazda od razu podkreśliła, jak ważny jest to etap w jej życiu.

W jednym z wywiadów opowiedziała o tym, jak przebiegała jej druga ciąża. Pierwszą niejednokrotnie wspominała bardzo źle, z kolei przy drugiej sytuacja była już zupełnie inna. Wyznała, że przez całe dziewięć miesięcy czuła się znakomicie, choć pod koniec zaczęło jej być ciężko z uwagi na to, że chłopczyk urodził się całkiem duży, ponieważ ważył ponad cztery kilogramy.

Barbara Kurdej-Szatan o porodzie i macierzyństwie

Aktorka opowiedziała o tym, że przy pierwszej ciąży urodziła dwa tygodnie przed terminem, w związku z czym, tym razem również szykowała się na taką sytuację. Henrykowi jednak absolutnie się nie spieszyło. Podkreśliła, że mimo wszystko absolutnie nie chciała wywoływać porodu. Miała również nadzieje, że uda jej się urodzić naturalnie bez cesarskiego ciecia.

Wielu gwiazdom zarzuca się, że macierzyństwo, jakie pokazują w sieci, jest nienaturalne, a większość zdjęć jest pozowana i sztuczna. Zresztą od jakiegoś czasu walczy się o to, by pokazywać prawdę związaną z trudem macierzyństwa i jak widać, Barbara Kurdej-Szatan postanowiła poniekąd przyłączyć się do tej akcji.

Na jej Instagramie ukazało się zdjęcie, na którym karmi piersią, a jej obserwatorki nie mogły wyjść z podziwu.Najpiękniejsze co może być karmienie dzidzi piersią”, „To zdjecie pojmie tylko mama”, „Ależ piękne zdjęcie!”, „Piękne i prawdziwe zdjęcie”, „Niesamowite zdjęcie” – można przeczytać w komentarzach.

https://www.instagram.com/p/CF_s1RCHoGv/

Zobacz także: