Blanka Lipińska wspomina związek z Baronem na samotnych wakacjach

Blanka Lipińska pojechała do Egiptu. Sama. Fani od razu zaczęli pytać, czemu nie towarzyszy jej Baron. Jak się okazało, para nie jest już razem, a ich miłość nie przetrwała nawet 365 dni.

Blanka Lipińska – celebrytka i autorka książki „365 dni” jeszcze do niedawna utrzymywała, że jej związek jest idealny pod każdym względem. Chętnie pokazywała się z Baronem publicznie i zamieszczała w sieci wiele zdjęć, które wskazywać miały na to, że między celebrytami wszystko jest jak najbardziej w porządku. Blanka podkreślała również, że jest całkowicie zakochana w swoim partnerze i od dawna nie czuła się tak dobrze. Rzeczywistość okazuje się jednak nieco inna.

https://www.instagram.com/p/CC8sLovF41_/

Blanka pochwaliła się wczoraj zdjęciami z wakacji w Egipcie. Fani od razu zaczęli pytać, gdzie jest Baron i czemu nie towarzyszy jej w podróży. Ponieważ celebrytka była tym pytaniem wyraźnie poirytowana, odpowiedziała jedynie, że o powody należy pytać Barona. W związku z tym muzyk poczuł się wywołany do tablicy i o wszystkim postanowił opowiedzieć na swoim instagramie.

„Każde z nas potrzebuje czasu dla siebie. Na wyciszenie po wielu dniach pracy i na pielęgnowanie swoich pasji. Dla jednych jest to sport w tropikach, dla mnie to tworzenie muzyki w moim studio.”- napisał. 

Blanka Lipińska i Baron postanowili się rozstać

W związku z tym wielu fanów uznało, że pod tymi tłumaczeniami kryło się coś więcej i wcale się nie pomylili. Na oficjalne oświadczenie nie musieli zbyt długo czekać. Dziś Blanka Lipińska przekazała „Gali” specjalną wiadomość, w której potwierdziła, że jej związek z Baronem właśnie się zakończył.

https://www.instagram.com/p/CDQmVo6nqNK/

„Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem(…) Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie.”- oznajmiła.

Wszystko wskazuje więc na to, że Blanka Lipińska i Baron nie wytrzymali ze sobą nawet roku, choć obydwoje zarzekali się, że łączy ich coś wyjątkowego. Póki co nie wiadomo jednak czy była to wspólna decyzja.

ZOBACZ TAKŻE: