Katarzyna Glinka wspomina początki swojej kariery. Nie było lekko

Katarzyna Glinka
Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka postanowiła wspomnieniami powrócić do czasów, kiedy jej kariera dopiero się rozwijała. Opowiedziała również o kuszącej propozycji, jaką dostała, ale z obawy o swoją przyszłość nie skorzystała z niej. Jej początki w show-biznesie wcale nie były takie łatwe.

Katarzyna Glinka uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Zadebiutowała w 2002 roku w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, a od 2008 roku gra w Teatrze Kwadrat w Warszawie. Dodatkowo na swoim koncie ma również kilka ról w filmach i w najpopularniejszych polskich serialach, takich jak „Barwy Szczęścia”, czy „Na dobre i na złe”.

W jednym z wpisów na swoim Instagramie wspomniała o tym, jak wyglądały początki jej kariery. Wyznała, że kiedy była młodą, początkującą aktorką miała etat w teatrze, gdzie doskonaliła swoje umiejętności, a zarabiała głównie na reklamach. Wtedy grała w nich przeważnie jako „No name”, czyli nie podpisywała się pod nimi nazwiskiem. W pewnym momencie dostała bardzo kuszącą propozycję, z której bała się skorzystać.

Katarzyna Glinka o początkach swojej kariery 

Jej nazwisko nie było jeszcze wtedy wszystkim znane, ale z uwagi na to, że była piękną, młodą aktorką, to nie narzekała na zainteresowanie innych. Wyznała, że pewnego dnia zadzwonił do niej redaktor naczelny magazynu „Playboy” z propozycją zrobienia okładki. Gwiazda wyznaje, że w tamtym czasie była to dla niej kusząca propozycja. Zbyt wiele nie zarabiała, a oferta naczelnego była całkiem hojna.

Wyznała jednak, że cały czas z tyłu głowy miała to, że nie chciałaby zaczynać swojej kariery od nagich sesji. Bała się tego, co pomyślą o niej ludzie i wszyscy znajomi. Wprawdzie wtedy nie zdecydowała się przyjąć tej oferty, ale kilka lat później już owszem.

Każdy mógłby się spodziewać, że wkraczając w branżę show-biznesu, wszystko jest ładne i kolorowe. Katarzyna Glinka postanowiła jednak rozwiać te wątpliwości i pokazała, że początki do najłatwiejszych nie należą. Często mówi się o tym, że młode, piękne aktorki dostają niemoralne propozycje, dlatego trzeba pamiętać o tym, by robić wszystko zgodnie ze swoimi poglądami.

Zobacz także: