Książę William zaangażował w konflikt postronne osoby. Brat księżnej Diany interweniował w sprawie Harry’ego i Meghan

Jak się okazuje, książę William od samego początku nie popierał związku Meghan i Harry’ego. O interwencję poprosił nawet brata księżnej Diany – Earla Spencera.

Związek Meghan i Harry’ego od samego początku spotykał się z niezadowoleniem ze strony rodziny królewskiej. Przed ożenkiem swojego brata ostrzegał nawet książę William. Był on tak przeciwny przyszłej bratowej, że w całą sprawę postanowił zaangażować nawet Earla Spencera, swojego wujka.

Na światło dzienne wychodzą kolejne doniesienia dotyczące ślubu Meghan i Harry’ego. Jak się okazuje, książę William od samego początku nie pałał sympatią do amerykańskiej aktorki i nie chciał dopuścić do ślubu. „Daily Mail” zdobył te informacje z książek Roberta Laceya, który jest królewskim biografem.

https://www.instagram.com/p/CDxyxbGH9Ty/

Biograf w wydanej przez siebie książce postanowił prześledzić całą historię znajomości Meghan i Harry’ego, a także powody, dla których rodzina królewska jest w tej chwili aż tak skłócona. Według zdobytych informacji, książę William próbował przestrzec brata przed ślubem z Meghan, ponieważ jego zdaniem nie był to najlepszy wybór. Książę William poprosił o interwencję nawet swojego wuja, brata księżnej Diany. Jak łatwo się domyślić, takie zachowanie rozzłościło Harry’ego. Młodszy brat Williama ma do niego o to ogromny żal.

Książę William prosił Earla Spencera o interwencję. To zachowanie zdenerwowało Harry’ego

Meghan i Harry poznali się w 2016 roku i niemalże od razu zaczęli się spotykać. W związku z tym Harry już po miesiącu przedstawił ukochaną ojcu oraz babci. Robert Lacey napisał, że z początku ani Karol, ani Elżbieta nie mieli nic przeciwko związkowi z amerykańską aktorką. Jak się okazało, głównym przeciwnikiem tej relacji był natomiast książę William. Prawdopodobnie już na samym początku obawiał się, że ta relacja zbyt szybko postępuje, a Harry nie przemyślał swoich decyzji.

https://www.instagram.com/p/CF9vl9PHyDo/

„Wydaje mi się, że wszystko idzie zbyt szybko. Jesteś jej pewny?”– podobno pytał książę William. W ostateczności poprosił o interwencję swojego wuja Earla Spencera, który obiecał porozmawiać z Harry’m. Jak podaje historyk, młodszy brat wybaczył wujkowi nadgorliwość, ale nigdy nie pogodził się z faktem, że William nie akceptuje jego ukochanej.

To właśnie dawne spory mogą być powodem wciąż napiętych stosunków pomiędzy Williamem a Harry’m. W związku z tym nie trudno zauważyć, że oliwy do ognia dolewa również sama Meghan. To z jej powodu małżeństwo nie chce wrócić na Boże Narodzenie do Wielkiej Brytanii.

ZOBACZ TAKŻE: