Maja Zimnoch – gorące nazwisko świata mody

Maja Zimnoch jest prawdziwym objawieniem świata mody. Już w tej chwili młodziutka modelka robi międzynarodową karierę. Aż trudno uwierzyć, że wszystko zaczęło się od spaceru na plaży.

Świat mody cały czas idzie do przodu, a więc naturalnie co i rusz pojawiają się w nim nowe twarze. Dodatkowo coraz więcej Polek robi międzynarodową karierę. Jeszcze niedawno jednym z niewielu polskich nazwisk kojarzonych w zagranicznym modelingu była Anja Rubik. Aktualnie jednak sytuacja bardzo szybko się zmienia, a młodymi Polkami zachwyceni są projektanci na całym świecie.

https://www.instagram.com/p/CDhFoqDiK5V/

Ostatnio ogromną popularnością cieszy się, chociażby Maja Zimnoch. Choć dziewczyna ma dopiero naście lat, już ma za sobą pokazy mody u czołowych projektantów, a także kilka podpisanych kontraktów z agencjami modelek z różnych stron świata. Ostatnio prawdziwą furorę zrobiła podczas paryskiego tygodnia mody.

Maja Zimoch naturalnie korzysta ze swojej szansy i z entuzjazmem opowiedziała o swoim udziale na paryskim fashion weeku. „To wielka przygoda! Wymagająca i trudna, ale życzyłabym jej każdej dziewczynie, która próbuje swoich sił w modelingu. Porównałabym to do skoku na głęboką wodę. Skoczyłam, mimo że dopiero uczę się pływać. Absolutnie nie żałuję.”- powiedziała w wywiadzie dla Plejady.

Maja Zimnoch ma szansę zostać najbardziej rozpoznawalną, polską modelką

Choć jej kariera dopiero się rozpoczęła, młoda modelka już miała szansę pracować dla Valentino, Diora czy Kenzo. Na taki zaszczyt inne modelki często muszą pracować latami.

Wielu ciekawi także sposób, w jaki rozpoczęła się jej przygoda z modelingiem. „Można powiedzieć, że to kariera w branży wybrała mnie. (śmiech) Scout mojej agencji zaczepił mnie nad morzem, a potem wszystko ruszyło bardzo szybko. (…) Tak naprawdę dopiero zaczynam pracę na wybiegach i jest przede mną mnóstwo nauki. Absolutnie i w przypadku pokazów, i sesji, nie miałam najmniejszych wątpliwości, że to jest „to”. Obecnie jestem świeżo po swojej pierwszej światowej kampanii i zachwyt tą pracą pozostaje niezmienny.”- wyznała Plejadzie.

https://www.instagram.com/p/CCy-nZeC-Js/

Maja Zimnoch przyznała także, że na początku obawiała się, że pogodzenie nauki i pracy modelki nie będzie możliwe. Jednak dzięki wsparciu najbliższych wszystko stało się prostsze. Na samym początku jej kariery, jej rodzice lub babcia latali z nią na zagraniczne kontrakty, ponieważ ze względu na wiek, Maja nie mogła jeszcze podróżować samodzielnie. Bliscy pomagali jej także w nauce i nadrabianiu zaległości.

ZOBACZ TAKŻE: