Biedronka będzie teraz czynna całą dobę? Jest komunikat Jeronimo Martins

Biedronka promocje Gang Fajniaków Jeronimo Martins

Biedronka błyskawicznie reaguje na kolejne obostrzenia wprowadzane w naszym kraju. Business Insider uzyskał od Jeronimo Martins bezcenne dla klientów informacje. Sieć wprowadza zmiany w związku z obecną sytuacją.

Ostatnie tygodnie były nieco spokojniejsze, jednak Polacy znów czują ogromny niepokój. Spory wzrost zachorowań i kolejne apele rządu, bardzo podobne do tych z marca czy kwietnia, nie napawają optymizmem. Dyskonty starają się więc dostosować do sytuacji.

Biedronka czynna całą dobę? Jest odpowiedź Grupy Jeronimo Martins

W sieci Biedronka, oprócz oczywistych środków bezpieczeństwa i stacji do dezynfekcji, zaobserwujemy wprowadzane naprędce zmiany w godzinach otwarcia. Czy Jeronimo Martins otworzy swoje sklepy na całą dobę? Mamy oficjalne informacje.

Otóż większość sklepów nie będzie otwarta przez 24 godziny. Wiele z nich natomiast tak. Inne z kolei odwiedzimy w znacznie wydłużonych niż dotychczas godzinach. Od soboty 10 października 2020, blisko 2600 sklepów sieci Biedronka zmienia godziny otwarcia sklepu, zostaną one wydłużone do co najmniej 23:00. W kolejnych 650 placówkach zakupy będzie można robić do godziny 23:30, a dodatkowych 40 placówek będzie otwarte całodobowo. W najbliższych dniach w kolejnych sklepach także będą wydłużać czas otwarcia.

Jak usłyszeli dziennikarze „BI” od przedstawiciela Biura Prasowego sieci Biedronka, Grupa Jeronimo Martins jako lider rynku czuje się odpowiedzialna za wprowadzanie nowych rozwiązań. Jako klienci możemy się cieszyć, gdyż w tak trudnej sytuacji, każde udogodnienie jest na wagę złota.

Polacy znów robią zakupy na potęgę

Przypomnijmy, że – zgodnie z danymi ministerstwa zdrowia – obecnie cały kraj jest „żółtą strefą”. Jeżeli zatem sytuacja nie poprawi się w najbliższych dniach, możemy spodziewać się powrotu jeszcze większej liczby obostrzeń. Już teraz znacznie ograniczono chociażby dopuszczalne zapełnienie lokali gastronomicznych czy sklepów. Warto również pamiętać, że znów obowiązkowe jest noszenie maseczek we wszystkich miejscach publicznych.

GIS oraz resort zdrowia przypominają, byśmy ograniczali jak to tylko możliwe kontakty kontakty z innymi ludźmi. Szczególnie w sklepach takich jak Biedronka, gdzie często gromadzą się tłumy. Warto zatem robić zakupy rzadziej, ale znacznie większe.